Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BKK miért különböztet meg...

A BKK miért különböztet meg hátrányosan egyes kerületeket azáltal, hogy ott sok az ellenőr?

Figyelt kérdés
Én rendszeresen találkozok ellenőrrel, azonban a csepeli ismerősöm azt mondta, ő szökőévente egyszer találkozik, és meg se veszi a bérletet, ha nem dolgozik a teljes hónapban.
2021. jan. 10. 01:13
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
A közértből is gyakran szoktál lopni, vagy csak a nagymamád nyugdíját emeled el amikor nem néz oda?
2021. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%

Egységnyi befektetett munkaidővel a lehető legtöbb utast elèrni a központi helyeken lehet, ahol az utasok többsége jó eséllyel átutazik, így talàlkozik ellenőrrel , ezáltal ösztönözve van a bèrletvásárlàsra.


Nyilván ugyanezek az ellenőrök megjelenhetnének Csepelen is, de Csepelen leginkább az ott élők, dolgozók jàrnak, mások nem, így csak az utasok egy arányaiban kisebb csoportját érik el az ellenőrzések.


Szóval ez szerintem egy teljesen racionális megközelítése egy erőforrás-allokációs problémának.

2021. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
Még mindig azt gondolom, hogy Csepelen több bliccelőt fognának, hiszen ott már évek óta szinte semmilyen ellenőrzés nincs, vagyis sokan meg se veszik a bérletet.
2021. jan. 10. 16:08
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te mit gondolsz, az vajmi keveset számít ott, ahol részletes kimutatás van mindenről. Mindenről is.

Esetleg próbálj jelentkezni valamilyen vezető beosztásba a BKK-hoz, hátha akkor többeket fog érdekelni, mit gondolsz.

2021. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%
#14: és még bérletet kis kapna ingyen, így még azért se kellene hisztiznie, hog nem tud bliccelni
2021. jan. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen gerinctelen senkiháziak még akkor is megpróbálnának valahogy bliccelni ha ingyen bérletet kapnának.
2021. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

#16

Így van. Én még 50 forint miatt is hajlandó vagyok csalni. 10 metrómegállót utaztam egyszer, de csak 3 megállós jegyet vettem.

2021. jan. 10. 17:11
 18/49 anonim ***** válasza:
100%

Magyar fizetésből csak a gazdag nem kell, hogy csaljon, ha meg akar élni. Azért ezt én megértem. De ha mindenkit meglopsz, akkor viseld azt is, hogy tolvajnak hívnak. Ha ezzel nincs gondod, a téma lezárható.


Én nemzetközi találkozóra szoktam járni Csepelre évi 1x. Sosem volt olyan alkalom, hogy ne érvényesítettem volna a jegyem és 4ből 3x volt kaller.


Ez is egy igen szűk mintavétel. Ez alapján nem vonom le a következtetést, hogy vannak ellenőrök.


A bkkvak beszélj erről, náluk érsz el eredményt. Itt már túl van tolva a "lopsz anyádtól is" szintre. Ennél csak leljebb van.

2021. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
Azért nehogy már a törvényt vegyük alapul annak eldöntéséhez, hogy ki a tolvaj.
2021. jan. 10. 19:47
 20/49 anonim ***** válasza:
100%
Egyre viccesebb vagy. Hát mit vegyünk alapul, te gerincoszlop?
2021. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!