Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tapasztaltátok ezeket már a...

Tapasztaltátok ezeket már a Kosztolányi Dezső Téren Budapesten?

Figyelt kérdés
Párszor vártam ott buszt vagy villamost és hiába vagyok ott elől vagy középen sokszor mintha ott se lennének utasok és tovább száguld pedig voltak rajta utasok és elvileg pont akkor kellett volna megállnia. Volt hogy korán érkeztem oda és mire jött a busz ami pontos volt ott vártam bérlettel a kezemben, a megálló elején és meg se állt hanem tovább ment. Volt, hogy pár ember is csak nézett ott, hogy mi a fene van most. Emiatt is késtem el egyszer valahonnan mivel hiába pontosan jött a villamos, meg se állt ott pedig mindnek ott kellene megállnia. Ti tapasztaltátok ezeket mostanában? Annyira bosszantó. Ilyenkor direkt megnéztem, hogy vannak e rajta emberek, mert lehet üres járat vagy garázsmenet de voltak rajta és tovább hajtott. ÉS az ember ott áll hülyén, hogy miért is vár ott a megállóban...Amúgy arról a megállóról beszélek ami a síneken van most, ahol együtt megy e busz meg a villamos.

2021. jan. 13. 13:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%

A villamosmegállóban akarsz rá felszállni?????


Attól, hogy mehet a síneken, a megállója továbbra is a "régi" helyen van, a járdán lévő buszmegállóban.

2021. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1.szerintem te félreértelmeztél...

nincs a régi helyén.jó ideje már átteték minden buszt ami ott ment a villamosokhoz. sosem láttam eddig hogy a régi helyén állt volna meg pedig járok arra rendesen..

és mi az a sok kérdőjel?

amúgy igen ahol a 19 meg a 41-es villamosok vannak szóval ott jár a 7-es és atöbbi...

2021. jan. 13. 13:50
 3/15 A kérdező kommentje:
1.amúgy meg ne nézz bolondnak budapesti vagyok és tudom hogy hol állnak meg a buszok, villamosok már ne azért :D...
2021. jan. 13. 13:53
 4/15 A kérdező kommentje:
Általában megállnak OTT a villamosok meg buszok de párszor előfordul ilyen.
2021. jan. 13. 13:54
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A BKK FUTÁR szerint is együtt van a busz- és villamosmegálló. Érdekes jelenség, ha tényleg így volt, érdemes lenne panaszlevelet írni az illetékesnek (mondjuk BKK jó lehet, az a biztos, esetleg BKV, ha villamos, VT-Arriva, ha 114/213/214 busz).
2021. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Melyik busszal volt ez, kérdező?
2021. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6.nos korábbiakra nem emélszem de nemrég a 144es talán. meg a 19es villamos is simán áthajtott pedig időben jött volna...volt ott egy pali aki szintén csodálkozva nézte a villamost :D...

5.basszus panaszlevél meg se fordult a fejemben akkor.

amúgy nem értem pedig észrevehető helyen álltam meg egyszeer akkor én bakiztam de leheett volna a sőför is figyelmesebb hogy ott van még utas. pl.vártam volna a buszt és előtte volt egy másik busz így gondoltam majd előrebb áll mivel nem nyitott ajtótt ott, pedig voltak ott emberek és rajta is...hát vártam majd elment akkor előre álltam és meglepetésemre tovább hajtott...ilyen csak velem lehet :D...

2021. jan. 13. 15:46
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
144-es? A Kosztin?
2021. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
114-es lesz az. VT-Arrivás járat, de lehet érdemesebb a BKK-nak írni a panaszlevelet.
2021. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
bocsi az összekeverem :D
2021. jan. 13. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!