Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen jobb ötletet tudsz...

Milyen jobb ötletet tudsz ennél Dél-Budapest közlekedési problémáinak megoldására?

Figyelt kérdés
A Határ úti metróállomástól egy függővasút indul a Határ úton. A Török Flóris útnál jobbra kanyarodik, aztán rá a Topánka utcára. Végig közvetlenül az út felett menne, nem foglalva további helyet (leszámítva a tartóoszlopokat). A Gubacsi hidat eleve függővasútra tervezetten újítják fel, így azon is elférne helyfoglalás nélkül. A hídon átérve az Ady Endre úton, majd a Kossuth Lajos úton megy és a Szent imre térnél keletre fordul. A Dunába állított tartóoszlopkon híd nélkül átmegy, majd a Leányka utcai lakótelepet érintve délre fordul és a Városháza tér környékén végállomásozik.
2021. jan. 25. 21:05
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy ennyi akar, hanem ennyit érint.
2021. jan. 29. 11:04
 52/57 A kérdező kommentje:

Amúgy ha jól értem Csepel a híd szempontjaból csak útbaesik és senkinek nincs rá igénye, hogy a csepeliek könnyen használhassák.


Hát ezt a hozzáállást már 30 éve ismerjük. Mi minden fejlesztésből csak annyit kapunk, amennyi véletlenül idekerül.

2021. jan. 29. 11:08
 53/57 anonim ***** válasza:
Miért, jobb lenne Csepel központján keresztül vinni, hogy a délutáni csúcsban kelet-nyugati irányban is álljon az egész kerület? Nem vitás, Albertfalváról (Savoya Park magassága) is kell híd Csepelre, de ez most egy új körút eleme lesz, zömében az átmenőforgalom számára, amiből a csepeli autósok is profitálnak majd, nem is kicsit, ha a 11. kerület az úticél (vagy mondjuk M1-M7). A többiről lehet vitatkozni, ezek viszont a híd majdani adottságai.
2021. jan. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:
Nem, nem lenne jobb és sehol nem is mondtam, hogy szerintem albertfalvai hidat kéne építeni. Én olyan megoldást tartok elfogadhatónak, ami KIZÁRÓLAG a tömegközlekedőknek teremti meg a Dunán való átjutást, és ezzel versenyképessé tenné a tömegközlekedést az autózással szemben. Az a megoldás, hogy Csepelről elindulsz, és két átszállás múlva még mindig Csepelen vagy, inkább nevetségessé teszi a tömegközlekedést, mint versenyképessé.
2021. jan. 30. 20:44
 55/57 A kérdező kommentje:

"Az a megoldás, hogy Csepelről elindulsz, és két átszállás múlva még mindig Csepelen vagy, inkább nevetségessé teszi a tömegközlekedést, mint versenyképessé."


De van olyan válaszoló is, aki szerint teljesen normális, és egyéni szoc. problémákkal küzd, aki szerint nem normális.

2021. jan. 30. 20:57
 56/57 anonim ***** válasza:
Kérdező, te most magadat idézgeted...? Nem vagy kicsit nárcisztikus? :-D
2021. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:
Azért idéztem, hogy értsétek melyik gondolatomhoz akartam a hozzáfűzni azt a megjegyzést.
2021. jan. 30. 21:29
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!