Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapestről Solymárra eltudnék...

Budapestről Solymárra eltudnék jutni taxival valahogy?

Figyelt kérdés

Rendszeresen kell mennem oda Budapestről és sajnos 1 órás utakat találtam, hogy reggel időben beérjek, de így is neccesen.

Eszembe jutott a taxi, mert ők tényleg gyorsan ott vannak Aból Bbe de nem tudom nekik, lehet e Budapestről kimenni egyáltalán?

Meg lenne még egy kérdésem ehhez kapcsolódóan, hogy volánbuszhoz hol tudnék jegyet venni és van ilyen havi bérlet hozzá ha ezzel kényszerülnék menni?



2021. febr. 16. 06:04
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
arpad hid az nagyon messze van nekem.
2021. febr. 16. 06:59
 22/29 anonim ***** válasza:

Metróval fél óra a Móriczról az Árpád híd. Ha meg a Bécsi úton vagy, akkor 10 perc.


De nézd meg az online bérletet.

2021. febr. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval ha házamhoz hívom a taxit akkor mondom neki solymárra vigyen akkor el is visz?"

Nem feltétlen.

Ha viszont úgy kéred a taxit, hogy Solymá a cél, akkor olyat küldenek, ami elvisz.

2021. febr. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
33%
Persze, hogy el tudsz jutni. Hívsz egy taxit, ő eljön, te beszállsz, megkérdezi, hogy hova akarsz menni, elmondod a címet és ő elvisz, majd fizetsz, kiszállsz és voilà, Budapestről Solymárra eljutottál taxival.
2021. febr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
A taxira a gatyád rá fog menni...
2021. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én pont ugyanígy ingáztam, csak fordított irányban.

A tömegközlekedés sajnos borzalmasan időrabló, mert a busz, villamos minden utcasarkon megáll.

A vonat jó, de sajnos csak észak Bp-n van.

A taxi földi halandónak nem megfizethető.

Szóval a legjobb, ha saját autód van. Én is inkább végigálltam reggelente a dugót, mert még így is gyorsabban értem be, mint a csigalassú busszal/villamossal.

Neked ráadásul forgalom se lesz.

2021. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
26.nincs saját autóm de gondoltam ez a kérdésből adódik.
2021. febr. 17. 06:25
 28/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

Sajnos nem tudtam lealkudni a dolgot, hogyne 3 műszakba legyek a reggel miatt de sajnos ott csak 3 van ezért nem tudnak így alkalmazni de sebaj. Amúgy is bonyolult lett volna Budapesti bérlettel, a solymári bérlettel, ma még csak jeggyel, szóval ja. Sajnos meg nem 6 órás kezdés volt hanem 5:20-as ami esélytelen, megnéztünk minden útvonalat és sehogy nem értem volna ki. Azt hiszem csak Budapesten keresek vagy legalább Budapesthez nagyon közeli helyekhez mint Budaörs, Törökbálint és ezek.

2021. febr. 17. 09:07
 29/29 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez annak lenne ideális, aki kocsival közlekedik. :(
2021. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!