Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Soproni helyi járat, hogy...

Soproni helyi járat, hogy működik?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés, de most költöztem Sopronba egy kis faluból és még sosem helyi járatoztam és nem is tudom, hogyan működik. Már internetem rákerestem de sajnos nekem érthetetlen. Ha például a város egyik végéből a másik végébe el kell jutnom, akkor melyik buszmegállóból mikor és milyen a busz jelzése stb..

Nagyon el vagyok emiatt keseredve és nagyon butának érzem magam , tudna valaki segíteni?



2021. febr. 26. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

[link]

Itt meg tudod nézni melyik busz merre megy, ha be állítod, hogy Sopron, viszont van hogy egy járat (pl 11)nem ugyan arra megy oda mint vissza. Egy idő után meg lehet szokni.

2021. febr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne a jó ideje megszűnt ÉNYKK oldalát nézegesd, hanem a volanbusz.hu oldalon a Menetrendek - Helyi járatok menüpontot. Ott találsz térképet és menetrendeket.
2021. febr. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Honnan, hova akarsz eljutni, Sopron egy kicsit nagy város, hogy annyit írj, egyik végéből a másikba.
2021. febr. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Illetve itt meg tudod nézni az útvonalakat. [link]
2021. febr. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mint a négyes, én is a websopron.enykk-t ajánlom. interaktív térkép, tudsz lakóhelyedhez/célodhoz közeli buszmegállót keresni, illetve rákattintva kiírja hány perc múlva jönnek buszok
2021. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!