Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Meddig tart budepest területe?...

Meddig tart budepest területe? MErt budapest bérletet vennénk és Dunakeszi nagyállomásról a budapest határig vonat bérletet.

Figyelt kérdés

Anyum, így szeretné. De én azon gondolkodtam,hogy nem lenne egyszerűbb vonat bérlet és villamos bérlet?(van olyan egyátalán?)

Azért kérdezem,hogy meddig vegyünk vonat bérletet?

Most megyek gimibe és nem tudom melyik lenne az olcsóbb.vagy a jobb

szerintetek?


2010. aug. 18. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Villamosbérlet nincs. A budapest bérlet mnindenre érvényes a város területén a közigazgatási határig.
2010. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Budapest bérlet vonaton az adott menetirány utolsó Budapesten belüli állomásáig érvényes. Tehát neked Dunakeszitől (Dunakeszi, Dunakeszi-alsó, Dunakeszi-Gyártelep, amelyik közelebb van) Rákospalota-Újpesti kell vonatbérletet venned.
2010. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én busszal utazok így. a bérletet a népligeti pénztárban úgy kérem, hogy KIEGÉSZÍTŐ bérletet kérek, addig a megállóig, ahol lakom. és így csak Bp határán kívül érvényes a lakóhelyemig.

bp határán belül automatikusan a bkv bérlet érvényes (ami minden járműre jó)

2010. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A BKV bérlet ma már BKSZ (Budapesti Közlekedési Szövetség) bérlet, a határokon belül jó a vonatokra, Volán-buszokra is, ha azon túl akarsz utazni, kiegészítőt kell venned hozzá. Én pl. Újpest-Városkaputól Aquincumig egy megállóra is használom az esztergomi vonaton.
2010. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi mostmár értem. akkor újpestig kell majd vonat bérletet venni.
2010. aug. 18. 18:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem Újpest, hanem Rákospalota-Újpest, nem mindegy, mert Újpest az Esztergomi vonalon van!
2010. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
(Az Újpest-Városkapu :D)
2010. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen úgy gondoltam:D
2010. aug. 19. 17:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha vonattal mész, akkor Rákospalota-Újpest. Ha busszal, akkor Budapest, Székes-Dülő az első megálló, tehát odáig kell helyközi bérlet. Újpest-Városkapu a végállomása a helyközi buszoknak, de Székesdülőtől már jó a Budapest bérlet.
2010. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!