Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha megveszem a mobiljegyet az...

Ha megveszem a mobiljegyet az alkalmazásban, akkor azt hogy érvényesítem a buszon? Főleg most, hogy az első ajtókon megint nem lehet felszállni.

Figyelt kérdés

2021. márc. 30. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A busz ajtajánál található QR kódot kell beolvasni. Előfordulhat , hogy a hátsó ajtónál nincs kód, ilyenkor az első ajtónál lévőt olvasd le, mielőtt felszállsz a hátsó ajtón. Bent a vezető mellett is szokott lenni kód, de az most nem elérhető, szerintem a legtöbb kamera nem tudja olyan távolról beolvasni.
2021. márc. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Van egy QR kód kirakva legtöbbször. De én pl olvasás nélkül szálltam fel és nem szóltak. Ha ellenőr lenne , annak ugyanúgy van QR kódja amit te olvasol le, vagy van hogy Ők olvassák le a te QR kódod. Előfordult már, hogy csak ránézett és látta, hogy ott van az érvényes felirat és ment is tovább.
2021. márc. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!