Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen útvonalon lehet személy...

Milyen útvonalon lehet személyautóval a leggyorsabban eljutni Székelyudvarhelyre, Százhalombattáról indulva?

Figyelt kérdés

Nézegetem az interneten fellelhető útvonaltervezőket, de eltérő megoldásokat ajánlanak, illetve ugyanarra az útvonalra eltérő időadatokat adnak meg.


Olyanok hozzászólása érdekelne, akik a közelmúltban voltak vagy gyakran járnak Erdélybe, Székelyudvarhelyre és jól bevált útvonalat tudnak ajánlani.

Ha esetleg valaki rendelkezik friss útinformációkkal (hol vannak útépítések, milyen szakaszokat célszerű elkerülni, hol kell útdíjat fizetni, mennyi idő alatt lehet célba érni, stb., köszönöm, ha megírja.

A következő hetekben tervezzük az utazást, ehhez gyűjtök információkat.



#Székelyudvarhelyre személyautóval #leggyorsabb útvonal #útinformációk #autópályadíjak Romániában #fizetős szakaszok Romániában
2019. júl. 26. 07:16
 1/7 A kérdező kommentje:

Az is nagy segítség lenne számomra, ha Budapestről javasolnátok utat, utakat.

Magamtól csak a Google Maps útvonal tervezőjére tudok hagyatkozni, de lehet, hogy egy gyakran autózó -esetleg Erdélyből, Székelyudvarhelyről származó- személy jobb alternatívákat is tudna javasolni.

Előre is köszönet érte, ha valaki érdemben tud segíteni.

2019. júl. 26. 13:44
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem is lehet kérdés! :)


Egyértelműen M5-M43-A1, Nagyszebennél fordulsz DN14-esre.

A dél-erdélyi autópálya ráadásul augusztusra hamarosan 43km-rel bővül (Lugos-Déva szakasz). Az a 20km plusz, amit menni fogsz az semmi (ha ártándi útvonalon gondolkodsz esetleg). Északon Berettyóújfalunál megáll a tudomány, utána egészen Gyaluig semmi, azután is csak egy kurta semmilyenes 50km autópálya. A Kolozsvár-Nagyvárad, Aranyosgyéres-Marosvásárhely brutális a forgalom nappal, araszolgatás megy, türelmetlenkedés, szenvedés...!

Nem autópályáért kell fizetni, hanem a közútért Romániában: Rovinieta-t kell venni.

2019. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. júl. 27. 08:15
 4/7 anonim válasza:

Nem értem az ilyen kérdéseket. Valamiről ki kellett írni a kérdést a kérdezőnek.(számítógép vagy telefon)

Mindkettőn elérhető a google maps. Nem lenne könnyebb oda beírni és pár másodperc múlva már tudod is a három legrövidebb/leggyorsabb utat. Sőt még a baleseteket, torlódásokat és dugókat is látod rajta élőben.

2019. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Magamtól csak a Google Maps útvonal tervezőjére tudok hagyatkozni, de lehet, hogy egy gyakran autózó -esetleg Erdélyből, Székelyudvarhelyről származó- személy jobb alternatívákat is tudna javasolni."


Ismerem és használom is a Google Maps útvonaltervezőjét a belföldi utazásaim során. Azért tettem fel a kérdést, mert romániai úton még nem használtam, illetve arra voltam kíváncsi, ajánl-e valaki jobb alternatívákat akár az útvonalra, akár egy másik útvonaltervező használatára.

2019. aug. 25. 08:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, vannak titkos autópályák, amik nincsenek rajta a térképen, csak beavatottak ismerik.
2019. szept. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6: Na pont ilyen utakra vadászok! :)

Csak a humor kedvéért ment a kis zöld kezecske.

2019. okt. 8. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!