Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A jelenlegi helyzetben el...

A jelenlegi helyzetben el lehet jutni autót leszámítva Budapestről Belgrádba?

Figyelt kérdés

Május közepén/végén mennénk, amikor már az oltás is előrehaladottabb lesz.

Vonat egyébként sincs a Budapest-Belgrád vasút építése miatt. A Flixbusz nem jár. A Szeged-Szabadka járat sem, ha jól tudom (vagy van esetleg valakinek információja róla?)


Köszönöm előre is a válaszokat!



2021. ápr. 5. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sárbogárdig utazzatok InterCityvel, onnan Bajára InterRégió vonattal. Vagy közvetlen busszal Bajára. Ott tudtok felszállni a Hercegszántó, országhatárig közlekedő regionális buszra. Mindezek menetrendjét megtalálod a menetrendek.hu oldalon.


Átsétáltok a határon, Béregből busszal juthattok Zomborra. Onnan vonat és busz is van Újvidékre, ahonnan busz biztos, de talán vonat is megy Belgrádba. (Nem tudom, hol tart ott a pályafelújítás.)


Zombor környéki buszmenetrendek a Severtrans.sr (Severtrans) oldalon, országos vonatmenetrend az srbvoz.rs (Srbija Voz) oldalon.

2021. ápr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én Szabadkára szoktam menni a kelebiai vonattal, ott felszállsz egy határbuszra és átgyalogolsz a határon. Szabadkán be kell menni a vonatállomásra vagy a buszállomásra (ami neked kényelmesebb) és elvisz egészen Belgrádig. Minden szerb így csinálja, aki utazik haza, köztük én is!🙂
2021. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!