Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Új szabályok a tömegközlekedés...

Új szabályok a tömegközlekedésben?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tisztában, hogy hogyan működik most ez. Elvileg lehet venni jegyet, de nem a buszsofőrnél. Nagyon tömegiszonyos vagyok, és holnap mennem kell Debrecenbe. Úgy tudom, hogy van egy alkalmazás, amivel meg is lehet ezt oldani, kártyával elvileg. De nekem nincs bankkártyám (bocsánat, lehet félre lettem informálva, de én így hallottam) Igen, kérdezgettem már másokat, illetve olvastam is róla, de sokan mást mondanak és sok helyen mást is írnak.


Előre is köszönöm, ha valaki válaszol :)



2021. ápr. 8. 19:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem büntetnek meg akkor sem, ha jegy nélkül szállsz fel:


[link]


"Azon utasaink számára, akik nem rendelkeznek menetjegy vagy bérlet vásárlását lehetővé tevő mobileszközökkel, vagy egyéb, méltányolható okból nem tudnak elővételben menetjegyet vásárolni, 2021. március 29-től – a fedélzeti jegykiadás ideiglenes felfüggesztésének időtartama alatt – biztosítjuk, hogy az utazás során, az ellenőrzések alkalmával, pótdíj megfizetése nélkül is megválthassák jegyüket."

2021. ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Így van, erről beszélek. Aki tud olvasni az tudja mit jelent.
2021. ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!