Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi lett Debrecenben a jegyauto...

Mi lett Debrecenben a jegyautomatákkal?

Figyelt kérdés

Legutóbb mikor Debrecenben jártam, akkor még üzemelt mind a három jegyautomata. Tegnapelőtt viszont csak két automata volt (a harmadiknak csak a helye), de azok sem működtek. Lehet tudni, mikor lesznek üzemkészek?

Előre is köszönöm!



2021. ápr. 17. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nap úgy tudom leállt a teljes értékesítési rendszer, nem lehet, hogy azért nem működtek?
2021. ápr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor miért vitték el az egyik automatát? Ezzel függ össze?
2021. ápr. 17. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem, nálunk a városban az összes buszjegy automata üzemképtelen, mert vagy a szoftvere hibás, vagy nem működik megfelelően valamelyik része, vagy csak össze van törve a kijelzője.
2021. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Melyik megállóból vitték el?

Sajnos nagyon sok probléma van velük, sokszor nem üzemelnek, általában pont a hónapnak azon időszakában, mikor mindenki bérletet venne...

2021. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Lehet rosszul értelmezem, de a MÁV-os jegyautomatára gondol szerintem a kérdező. Legalábbis erre utal nekem a kulcsszó.
2021. ápr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Igaz, bocsi :D a kulcsszavakat nem figyeltem. A vasútállomáson rég jártam, így erre nem tudok válaszolni.
2021. ápr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, a vasútállomáson lévőkre gondoltam. A DKV automatákat meg nem használom, mert csak néhány villamosmegállóban van
2021. ápr. 20. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!