Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy tudok jegyet venni a buszra?

Hogy tudok jegyet venni a buszra?

Figyelt kérdés

Még mindig nem lehet a sofőrnél jegyet venni, vagy hogy van ez?

Amikor én legutoljára buszoztam, március 8 előtt, akkor tudtam a sofőrnél jegyet venni, azóta pedig nem buszoztam sehova.


Most viszont muszáj. Faluból városba megyek, tehát itt nem tudok jegyet venni, max a buszon.

Visszafelé az ottani állomáson már van automata.

Diák vagyok nincs saját kártyám és egyáltalán fogalmam sincs hogy hogy lehet jegyet venni most, vagy mi kell hozzá.



2021. ápr. 19. 13:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Nincs mobiltelefonod????? Töltsd le az app-ot, és vedd meg úgy a jegyet.
2021. ápr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De van telefonom, de ettől függetlenül még fogalmam sincs arról, hogyan kell ezzel jegyet venni.
2021. ápr. 19. 13:36
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Írtam: töltsd le az app-ot....

Hány éves vagy???

Lefogadom, hogy kféle játékokat, meg egyéb appokat már töltöttél le...


Volánbusz????

tessék:

[link]


A Google Play áruházból le tudod tölteni:

[link]

2021. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt pedig minden lehetőséged le van írva. [link]
2021. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem kötelező a mobiljegy appot használni. Felszállhatsz a buszra és ha jön ellenőr, akkor nála normál áron vehetsz jegyet, egyébként meg ingyen utaztál. Ha becsületes vagy, megveheted a mobiljegyet telefonnal, de ehhez ugye okostelefon, mobilnet és online fizetésre alkalmas bankkártya kell. Ha bármelyik nincs, nem tudsz mit tenni, mint bliccelni. Ha nagyon becsületes vagy, visszafelé ha olyan állomáson szállsz fel, ahol van pénztár vagy automata, retúr jegyet vehetsz, aminek a visszaútra szóló felét nem használod fel, mondván azt előre felhasználtad.
2021. ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Jó köszönöm.

És akkor én hogy fizetek? 18at még nem töltöttem be. Nincs számlán, kártyám.



Visszafelé automatából lehet venni? Akkor nem kell ezzel az alkalmazással szenvedni, ugye?

2021. ápr. 19. 13:49
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5 a választ. Ha lehet ellenőrnél is venni akkor én nem fogok ezzel szenvedni sehogy.
2021. ápr. 19. 13:50
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor nem kell, megveszed az automatából.
2021. ápr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj, hogyha a felszállás helyén van lehetőség jegyet venni (pénztár, automata), akkor az ellenőrnél nem tudsz pótdíj nélkül jegyet venni. Lényegében úgy működik most, mint a vonatokon.
2021. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
Milyen klassz dolog, hogy embertársainkat csalásra bíztatjuk.... :-(
2021. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!