Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nemzetközi vonaton aludhatok...

Nemzetközi vonaton aludhatok egy fülkében idegen lányokkal?

Figyelt kérdés
Nem utaztam még Intercityvel külföldre,azt tudom hogy vannak vonatok,amikben lehet külön fülkét kérni,többágyast és egy ágyas fülkét,az egy ágyas a legdrágább úgy tudom.Ha kérek egy többágyas fülkét,lehet az hogy lányok lesznek az útitársaim akik ugyanazt a fülkét kapják?És a fél napos út alatt lehet velük ismerkedni, beszélgetni?

2021. ápr. 19. 23:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát neked is jókor jut ez eszedbe. Magyar vonatkozásban az éjszakai vonatozgatás, mint olyan közelít a nullához, be is zárják kulcsra éjfél után a MÁV-ot. Talán megvan még az az egyetlen Svájcig menő bécsi vonat és az a Hamburg/Varsó > Bulgária fürdővonat, amin talán egyetlen darab csehszlovák hálókocsi még keresztül halad Magyarország területén konkrétan nappal. És talán valahol két országgal odébb tudnál benne aludni.


Szerintem jobban jársz, ha inkább a külföldi vasúttársaságokat és külföldi népeket kérdezgetsz a vonatjukban alvási szokásokról, mert kishazánk már erősen kihúzta magát ebből a játékból. Abban a svájci kocsiban te nem leszel összerakva fűvel-fával, az olyan lehet, mint egy szállodai szobafoglalás. Nagyoroszországban lehet ilyet tömeges összefekvőset játszani random emberekkel, ott kva nagy hagyománya van a mai napig.

2021. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
4 közvetlen háló, fekvőkocsis járat van ami a vírushelyzeten kívül folyamatosan jár a MÁV üzemeltetésében. Budapest - Brassó, Budapest - Zürich, Budapest-München, Budapest - Berlin ezenkívül vannak tengerparti járatok is és folyamatosan vásárol a MÁV hálókocsikat. Pont hogy most kezd el fejlődni az országban ez az utazás fajta.
2021. ápr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%
*+A német vasút megszüntette a hálókocsis járatait. Az osztrák ÖBB vette át. Igazábol Európában a MÁV és az ÖBB van talpon ebben a szegmensben még, illetve a Cseh vasút.
2021. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
46%
Most korona idején létezik egyáltalán ez a hálókocsis dolog?
2021. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!