Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 288-buszra mivel lehet utazni?

A 288-buszra mivel lehet utazni?

Figyelt kérdés

288-as busszal közelebb lenne a munkahelyem ha ezzel mennék viszont nem vagyok jártas Budaörsön.

Budapestről Budaörsre kellene mennem de pár útvonalnál sajnos gyalogolni kellene 16 percet és mivel nem vagyok jártas arra és a térkép is könnyen

Egy ideig budapesti busszal mennék majd az egyik megállónál erre szállnék át és így könnyebben megközelítem a célt.

De nem tudom, erre a járatra mi kell, budaörsi környéki bérlet, buszjegy de ebből a sima budapesti vonaljegy gondolom nem jó, hanem ottani vonaljegyet lehet venni? Most covid miatt első ajtóra nem lehet felszállni így hol tudnék ilyen jegyet venni?

Meg láttam képeken, hogy ez ilyen mini busz lenne? Sosem utaztam még ilyennel.



2021. ápr. 20. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
A budaörsi helyijáratok (288-as és 289-es) ingyenesek.
2021. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Reggel viszont ha 6-ra kellene járnom így marad a gyaloglás de nem tudom hogy fogok ott tájékozódni mert nem láttam ilyen korán, hogy ez a busz menne akkor..
2021. ápr. 20. 20:10
 3/3 A kérdező kommentje:

1.Komolyan? Köszönöm!

Ezt nem tudtam, nem vagyok jártas ott :D.

2021. ápr. 20. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!