Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Át lehet-e szállni a Keleti...

Át lehet-e szállni a Keleti pályaudvaron a metrók között mozgólépcsőzés nélkül, pl. kerekesszékkel?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az M4-es metrónál mindenhol van lift, és a BKK honlapja azt írta, hogy az M3-nál a Keletinél nincs. De a bkk futár mégis erre tervezte az akadálymentes útvonalat. A futár téved, vagy átszállni tényleg lehet akadálymentesen? Igazából nem kerekesszékkel megyek, hanem egy nehéz babakocsival, amit nem vinnék mozgólépcsőn.

#keleti #akadálymentes #metróátszállás
2021. máj. 3. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

M3 nincs ott, csak M2

De annak alig van akadálymentesített állomása. Konkrétan 1 jut eszembe, az Örs vezér tere.

2021. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az M2-nél csak mozgólépcső van.


Most gyorsan kipróbáltam, nekem nem tervez arra a futár, ha bepipálom az akadálymentes opciót.

2021. máj. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, M2, igazatok van. Nem tudom, mit csinálok akkor rosszul a futárral. Köszi a válaszokat.
2021. máj. 3. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az M2 Keleti pályaudvar állomása nem akadálymentesített. Használd helyette a 7 7E 8E 108E 110 112 133E 178 buszokat a belváros és Buda felé vagy a 80-as trolit Zugló felé.
2021. máj. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az M2-nek csak az első három állomása akadálymentes (Örs vezér tere, Pillangó utca, Puskás Ferenc stadion).

M4-essel tudsz menni vagy a felszínen maradni, és buszozni, ahogy #4 leírta. :)

2021. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Az M2 a Puskástól befelé nincs akadálymentesítve.
2023. máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!