Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Buszmegállóban nem lehet...

Buszmegállóban nem lehet e-cigizni?

Figyelt kérdés

Ma a haverokkal e-cigiztünk a busz állomáson, odajött hozzánk 2 ifjú polgárőr azt mondták jobban tesszük ha abbahagyjuk vagy menjünk a kijelölt helyre. Kérdeztem hogy mert, azt mondták mert ugyanaz a szabály vonatkozik az e-cigire mint a simára.


Aztán megint odjöttek fél ora múlva hogy látták az emberek arcába fújjuk a gőzt, és tényleg hagyjuk abba vagy jön a járőr és megbüntet. Mégis mi a káros a gőzben??? Nem füst.



2021. máj. 12. 20:18
 31/100 anonim ***** válasza:
89%

"évekre börtönbe kerülhetsz"

plusz még egyik veséd is bánni fogja... :DDDDD

2021. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/100 A kérdező kommentje:
Mer?
2021. máj. 12. 22:07
 33/100 anonim ***** válasza:
88%
Mert tonfával leverik a rendőrök! Azé'!
2021. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/100 anonim ***** válasza:
100%

Menj be a Keletibe, meg fogják magyarázni a hangosbemondóban.


Senki nem fogja tudni, és nem is fogja beméregetni neked, hogy az a cigarettának látszó valami rendelkezik-e károsanyag kibocsájtással, vagy sem. Mellékes is, mivel az a magyarázat, hogy imitálással sem lehet zülleszteni az utasváró terület imázsát, és másokban azt az érzetet kelteni, hogy akkor ők is simán rágyújthatnak, köpködhetik széjjel a nyálukat, csikkeket potyogtathatnak, mint valami balkáni kuplerájban.


(Nem én találtam ki, csak továbbítom.)

2021. máj. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/100 10 deka farhát ***** válasza:
100%
Mondjuk engem példaul rohadtul irritál az e-cigi szaga, pedig dohányzom. Ha nekem direkt az arcomba fújnád a füstöt vagymiazisten párát, még meg is csapnálak.
2021. máj. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/100 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet.
2021. máj. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/100 anonim ***** válasza:
100%

A dohányzásnak több évezredes múltja van. Mára a tudomány elég sokat tud a hatásairól.

Az e-cigi eredetileg a leszokást segítő eszközként képzelték el.

A liquid nyilván teljesíti a normákat, így firgalomba kerülhet.

A viszonylag rövid gyakorlati tapasztalat azt mutatja, higy a dohányis ember környezetére ugyanolyan káros, mint a hagyományis dohánytermékek.

Ez a nikotinmentesekre us igaz.

A pára vegyi anyagok gőze, nem víz.

Ezért módosították úgy a törvényt, higy ahol tilos dohányozni, ott e-cigi sem használható.

Az agresszív megnyilvánulásod bunkó emberre utal.

Ha polgárrőrre támadsz, az súlyosító körülmény.

2021. máj. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/100 anonim ***** válasza:
100%

37-nél a pont!


A kérdező meg hiába hőzöng, hogy ő már 18 éves - mentalitásban és dacos viselkedésben kb. egy 5-6 éves szintjén van megrekedve.


"csakazértis" neki van igaza.... - hát NEM!

2021. máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/100 anonim ***** válasza:
100%
Majd amikor nem a "16 éves" polgárőrrel találkozik hanem a 36 évessel aki 10 évet szolgált a légióban, meg 10-et a TEK-nél és áthúzza a csuklósbusz alatt kétszer és a szilánkosra tört ujjaival nem tudja még a mentőket sem felhívni, majd akkor talán elgondolkodik.
2021. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/100 anonim ***** válasza:
100%
#39: tényleg egy nevetséges pojáca lehet, nem is érdemes több szót rá vesztegetni.... Igazi hőzöngős dicsak.
2021. máj. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!