Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nyugatibol hogyan jutok el a...

Nyugatibol hogyan jutok el a 7 ker dob utcába gyalog?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Házszámtól függően a Bajcsy-Zsilinszky úton vagy a Nagykörúton tudsz eljutni a Dob utcába.
2021. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha életképtelen vagy egy google maps használathoz akkor vegyél budapest térképet.
2021. máj. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom megérteni ezeket. Én kb. 11 évesen megnéztem egy papír térképet, megjegyeztem és elmentem/jutottam oda, ahová akartam. Esetleg ha nagyon komplikált volt, csináltam egy skiccet papírra.


Itt meg a 2021-ben az interneten kérdezik, GPS-es okostelefonnal a kezükben, hogy hogy jutnak el A-ból B-be. És gyakran nem is 11-12 évesek, hanem 2x olyan idősek.


Ezeket a dolgokat nehezen tudom felfogni.

2021. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Sőt, nem nehezen tudom felfogni, hanem egyáltalán nem. Valamikor meg olyan csoportokban is látok ilyet, hogy pl. Pesten Hallottam és megkérdezi egy millió embertől, akinek megjelenik a hírfolyamán, ha (még) csoporttag ott, vagy ilyesmi helyen.
2021. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gyalog
2021. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!