Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most akkor jár nekem a kedvezm...

Most akkor jár nekem a kedvezmény vagy nem? Diák, távolsági buszbérlet!

Figyelt kérdés
Én úgy tudtam, ha Székefehérvárról járok Veszprémbe ahol a főiskolám van akkor igénybe vehetem a 90%-os kedvezményt, de mindenki leolt, hogy esetleg álmaimban! Akkor ezek szerint nem jár a 90%? Ti hogy tudjátok? Egy volán dolgozó azt mondta, h nincs erre kedvezmény... szerintem ez hülyeség
2010. aug. 24. 20:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Mire járna, ha nem erre? Lakóhely és iskola között - hacsak nem levelezőn tanul az emebr - 90%-os kedvezményű bérlet jár. Jegyet bárhová 50%-os kedvezménnyel vásárolhatsz.
2010. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Az első válaszadó jól tudja, jár a 90%-os kedvezmény a sulid és a lakóhelyed között.
2010. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is úgy tudtam, de a Volán dolgozó nagyon lekezelő volt, hogy felejtsem el...
2010. aug. 24. 20:25
 4/18 anonim ***** válasza:
mit fogsz tanulni veszprémben? :)
2010. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20:34es vagyok...a válasz lemaradt :P szerintem is jár a bérlet, legalábbis diákigazolvánnyal kellene, hogy járjon
2010. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Akkor olvassa ezt el a kedves ismerős: [link]
2010. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"A kiemelt, 90 %-os kedvezményű havi, félhavi és 30 napos bérlet használatára jogosult:


*


a) az oktatási intézmények nappali és esti tagozatos tanulói, hallgatói, ha érvényes diákigazolvánnyal rendelkeznek, a lakóhelyük (tartózkodási helyük) és az oktatási intézmény helye között,"


volán weboldal

2010. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nappali tagozaton megjár a kedvezmény, levelezőn nem, hiszen munkát vállalhatsz mellette, stb. lakcímkártya és diákigazolvány segítségével a volán jegyirodánál kiállítanak neked egy papírt, ami ilyen érvényességi bizonylatféle, nem tudom mi a pontos neve, de az adott tanévben kedvezményes bérlet vásárlására jogosít.
2010. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
igen jár, én is iskola és lakóhely között azt használok, de volán jegyirodába előtte ki kell váltanod az útigazoló papírocskát, ami azt igazolja, hogy valóban a lakhely és az iskola között használhatod
2010. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Hát ne is haragudj,de szerintem az előttem szólók hülyeséget írtak!

Még valaki be is linkelte,hogy hol tudsz utánna nézni.

Ha nem rendelkezel semmilyen fogyatékossággal,vagy más problémád nincs,csak egyszerűen lesz egy diákigazolványod,akkor az 50%os kedvezményre jogosít.

[link]

Olvasd el mégegyszer,de szerintem a 90%-os kedvezményből egyik sem vonatkozik rád!

2010. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!