Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Budaörsi Ikea és Auchan...

A Budaörsi Ikea és Auchan áruházakba hogy jutok el tömegközlekedéssel Kelendföldtől? Kell e kiegészítő jegy?

Figyelt kérdés
Budapestről Wekerléről mennék. Mindenképp a budaörsi üzletbe, mert csak ott van amit vennék. Kelenföldtől egyáltalán nem ismerem az utat, még térkép alapján is bonyolult nekem, hogy milyen buszok mennek ott. Ráadásul látom Budapest közigazgatási határán kívül van. Budapesten belülre van bérletem. Mi a teendő, ha átlépem a közigazgatási határt? Kell-e kiegészítőjegy és mikortól? Esetleg létezik még az Auchan busz ami Budaörsre megy? Ha igen Kelenföld vasútállomás környékén hol tudok rá felszállni, hol van pontosan a megállója?
2021. jún. 8. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A leggyorsabb az, ha Kelenföldről a Budaörsi lakótelep megállóba (végállomásra) utazol. A 40 40B 40E buszok közül választhatsz, a 40E talán a leggyorsabb, de nagy különbség általában nincs. Ezekre környéki kiegészítő jegyet kell valtanod, 250 Ft a teljes árú. Bármely automatából , pénztárból megveheted, sőt, ha jól tudom, környéki járaton már árulnak jegyet a buszvezetők is (de inkább vedd meg előre).


Van ingyenes verzió is, ez elég városnézős. A 40 40B 88 88A 188 buszok egyikével utazz a Felsőhatár utcáig, majd onnan az ingyenes helyi 289-es busszal a Budaörsi lakótelepig.


Kelenföldig pedig eljutsz, ahogy szeretnél, mert nem írtad, pontosan honnan indulnál Wekerlén - lehet, hogy az 1-es villamosra, de lehet, hogy az M4 metróra érdemes atszallnod.

2021. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Végül vonattal mentem Kelenföldig, onnan a 40B-vel. A járvány miatt most nem lehet kiegészítőjegyet venni a buszon, szerencsére előre megvettem, tényleg 250ft és felszálláskor egyből lyukasztani kell. Visszafelé pedig az M4-re szálltam át, azt sikerült megtalálnom.
2021. jún. 11. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!