Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A H7 pótlóbuszt vezető sofőrök...

A H7 pótlóbuszt vezető sofőrök nem unják, hogy ilyen rövid vonalon kell vezetniük? Volánbusz sofőrként nem ehhez vannak hozzászokva.

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Biztosan unják, ahogy a BKV és Arriva sofőrök nagy része sem szereti, ha egy vonal 25-30 percnél rövidebb.
2021. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
A távolsági buszok vezetői meg nem unják, hogy olyan hosszú vonalon kell vezetniük? Napi hülye kérdés...
2021. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
nem azt unják, hogy rövid vagy hosszú, hanem azt, hogy 30 éve dolgoznak és még 30 hátravan!
2021. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Biztos van olyan közöttük, aki annyira rajong a buszvezetésért, hogy semmi nem unalmas, meg biztos van olyan is, akinek már attól hányingere van, ha csak a buszvezetésre gondol. Meg persze biztos van átmenet is ez a kettő között.
2021. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Vezetek ezen a vonalon is, ezért megszólítva érzem magam. Nem unom, mert nem mindennap ugyanitt vezetek és nem is mindig ugyanabban a napszakban. Tegnap 7-es vonalon voltam (igen, oda is szolgáltat a Volánbusz is), de a héten leszek még metrópótlón is. Ma szabadnapos vagyok. Szerintem csak a kiégett kollégák unják a munkájukat, a nagykategóriás járművek vezetéséhez mindenképpen nagyfokú monotonítástűrés szükséges. Nem tudom elképzelni magam kamionsofőrként (habár az a jogsim is megvan), hogy órákon keresztül 90 km/h-s tempomattal üljek a fülkében, ráadásul minden este otthon alszom.
2021. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És a buszvezetők munkáját.
2021. jún. 9. 14:53
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Maga a H7-es HÉV még kérdésesebb, mert az is 10 percet megy csak és a vezetőik gondolom mindennap ugyanazt az utat járják be, míg a pótlónál variálnak a vonalakkal és megy 4-5 kört, aztán megy másfele. Az 1-es metrónak is annyi a menetideje kb úgy hogy nincs felújítás ami lerovidítené, a szerelvénye máshol nem is tudna menni, így a vonal cserébe részt se megoldható, ráadásul alig van kanyar, 90%-a szerintem egyenes 😊 Volt valamikor régen egy hétvégét, hogy a 3-as metró a Határ út és a Kőbánya közötti 2 perces szakaszon el és visszázott, a Határ úttól pótlózás volt. 4-6-os villamos felújítás során volt olyan hogy 3 perces szakaszon oda visszázott a tömött busz, aminek 60%-a lámpánál állás volt, úgyhogy ezekhez képest nem is olyan extrém a H7 pótló 😅
2021. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
vonal cserébe részt = vonalcserebere
2021. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 10 deka farhát ***** válasza:
100%
A FAV-on a Mexikói úttól a Hősök teréig van néhány ív, utána a Bajcsytól a végállomásig szintén. Az Andrássy út alatti szakasz valaóban nyílegyenes, nyilván.
2022. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!