Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van itt olyan, aki győri vagy...

Van itt olyan, aki győri vagy a volánbusznál sofőr?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy általában milyen beosztásban, napi hány órát és hogyan dolgoznak? Mindig kora hajnalban kell kelni? Igazából nekem csak ez az egy, ami nehézkes, mert rossz alvó vagyok. (nehezen alszom el este, még fáradtan is) Gondolkodtam, hogy elmenjek valamelyik céghez c jogsival sofőrnek, de lehet a volán jobb választás lenne.

2021. máj. 26. 17:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a Volánnál dolgozom Szigethalmon. Mi az, ami pontosan érdekelne? Mer C-vel nálunk nem sok vizet fogsz zavarni.
2021. máj. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kecskemét, de D-kell.
2021. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Hát ha nem tudod normálisan kialudni magad akkor ne legyél a Volánnál sofőr.

Ne kockáztasd nap-mind nap több száz ember életét, menyj el inkább valamilyen futárnak de a legjobb az lenne ha nem is vezetnél kialvatlanul...

2021. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Csak az érdekelne, hogy milyen beosztásban dolgoznak és, hogy mindennapos-e a korán kelés. 3.: tiszta sor, egy szóval nem írtam, hogy bármi is van ezt választom. Szimplán érdeklődöm. #1 Egyébként nekem azt mondták telefonban, hogy szerezzem meg a páv2-t és a 2. csoportú orvosi alkalmasságit (azt hiszem ez a neve) és utána hívjam őket. De gondoltam, ha megvan a gki + páv + c, úgy már jobban segítenének benne.


Tehát csak a beosztás érdekelne. Mindig korán kezdenek-e, hogyan van a pihenő idő, mennyi a munkaidő, pihenő napok, hétvége, mennyit dolgoznak egyhuzamban, ilyesmi.


Mert ismerek olyat, aki hajnali 2-kor kezd, de ő azt hiszem ilyen vezetői pozícióban van.

Nálam a fekvési idő max 9-10, ennél korábban nem tudok eladni, de lehet csak szokás kérdése.


#2 Tisztában vagyok vele, csak a másik munka miatt említettem meg.

#3 Egyébként köszönöm, hogy a kérdésemre válaszoltál.

2021. máj. 26. 18:18
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Na, első vagyok.


Szóval a 2-es alkalmassági és PÁV 2 mellé kell személyszállítói GKI meg D, ez a minimum. Ezt amúgy állják ha aláírsz nekik.


A besoztás meg eszméletlen változatos. Van a délelőtt/délután-tól a visszakezdős 14 óráson át a 20 órás maratoni fordáig. Ha nem délutánosnak mész, akkor az tuti, hogy reggel 5:30-ig kezdődni fog a napod. De akár a 03:30-as kezdés is befigyelhet.

2021. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Pont emiatt gondoltam, hogy önállóan kellene megszerezni a dolgokat és, akkor nem köteleznének évekig (ha van ilyen, nyilván, ha majdnem mindent állnak). Néztem, erre fele a legkorábbi busz az 4:05-kor indul. De aki korán kezd, gondolom nem végig estig vezet, hanem közbe van valami pihenő ideje, nem? Mennyi szokott lenni a pihenő? Tudtommal nem vezethetnek a buszosok 4 óránál tovább egyhuzamban.
2021. máj. 26. 18:37
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ennyire egyszerű, függ attól, hogy 50 alatt vagy felett. Amúgy amit én viszek az úgy van, hogy


04:33-kor kezdek, megyek 7:30-ig, aztán 1 óra állás, utána 10:30-ig megyek 2 órát, aztán 3,5órát állok, utána 08-ig 4 óra prögés, majd 2,5 óra állás, aztán még 3 esti járat 23:55-kor teszem le a buszt.

2021. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2021. máj. 26. 19:27
 9/18 anonim ***** válasza:
#7 Jézus,ezek szerint buszsofőr sem leszek.
2021. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 Nem mindenhol ilyen a beosztás. Pl. errefelé állítólag 4:05 (vagy ha van korábbi busz) -től este 6-ig. Tehát nincs olyan, hogy kora reggeltől éjfélig. Nappalos, délutános. Nem tudom mi van még.
2021. jún. 19. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!