Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest-Kecskemét között...

Budapest-Kecskemét között szeretnék utazni szeptembertől. Mi éri meg jobban? Busszal vagy vonattal közlekedni? Mennyibe kerül az egyik, másik? Diák vagyok.

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
kb. úgyanannyiba kerül, azt vedd figyelembe, hogy melyik állomása van közelebb a sulidhoz.
2010. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Busz és vonat állomás kb 50 méterre van egymástól tehát mindegy, hogy melyikkel mész.
2010. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Busz és vonat állomás kb 50 méterre van egymástól tehát mindegy, hogy melyikkel mész."


ezt gondolom a kecskeméti állomásokra értetted... mert BP-n a busz a népligettől indul, ott pedig nincs vonatállomás.


árban nincs sok különbség köztük, szerintem nézd meg, hogy melyik jár sűrűbben, hány órás az út, melyik a kényelmesebb és az alapján dönts. na meg persze, hogy Bp-n melyik állomás van közelebb neked. a busz vagy a vonat. én a népligettől buszozok haza, és nagyon jól jönne néha, amikor rohanok az egyik esti buszhoz, ha mondjuk a nyugatiból indulna vonat hozzánk, de nem megy:S

2010. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A busz éri meg jobban árban. De persze te döntessz.
2010. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!