Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért van az, hogy a kecskemét...

Miért van az, hogy a kecskemét-budapest és vissza járatnál csak a buszon lehet venni jegyet, a pénztárnál azt mondják, hogy nem az ő járatuk. Hát kié az enyém? :D

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:

A nagy forgalmú, elővárosi buszokra kell elővételben megvenni, a távolságira a buszon.

Valami ilyesmi. :)

2011. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ezt nem értem akkor miért van pánztára a volánnak, ilyen is meg olyan is?
2011. szept. 5. 19:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Amelyik buszon tömeg van, ott nem lenne túl jó, ha előtte még 20 percig jegyet vennének?

Ha pedig az összes járatnál elővételben kellene venni, akkor a pénztáraknál lenne tömeg.

Gondolom...

2011. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a járatot a Kiskun Volán üzemelteti és ezért nem ad rá jegyet a Budapesti Volán. Más a cég!
2011. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam erre, de akkor Kecskeméten adhatnának rá jegyet, nem?
2011. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de ott sem adnak. mindegy végül is
2011. szept. 5. 19:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor most már én sem értem!
2011. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert a Budapest-Kecskemét viszonylatban a Volánbusz (Budapest) és a Kunság Volán járatain kívül a Tisza Volán és a Körös Volán is üzemeltet járatot. Ezekre nem tudsz sem Budapesten sem pedig Kecskeméten elővételi jegyet venni.

Emellett nem tudsz Kecskeméten elővételi jegyet venni a Volánbusz járataira, nem tudsz Budapesten elővételi jegyet venni a Kunság Volán járataira, valamint köztes megállóra sem adnak ki elővételi jegyet (tehát Budapesten csak a Budapestről induló Volánbuszra, Kecskeméten csak a Kecskemétről induló Kunság Volán járatára adnak ki elővételi jegyet). Budapesten nem tudsz a Kecskemét-Budapest viszonylatban elővételi jegyet venni a Volánbusz járatára sem.

2011. szept. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!