Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Már nem kell maszk volánbuszon...

Már nem kell maszk volánbuszon és vonaton?

Figyelt kérdés

Megnéztem a híroldalakat és a fent említett vállalatok Facebook oldalát is. Semmi ilyensmit nem olvastam, viszont instagramon több ember sztorijában is láttam, hogy nem viselnek vonaton maszkot.

És ezek az emberek, akiket követek nem vírustagadók, tudtommal az értelmesebb fajták.

Most akkor mégis szabályt szegnek?



2021. jún. 19. 07:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%
Közel 40-fok van a buszokon,vonatokon. Üljél már abban !?
2021. jún. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
38%
Addig kell mig fel és leszálsz.Lássák használva van .
2021. jún. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

1-es:

Teljesen jogos, nem kötekedésből írtam. Nyilván én is inkább enélkül utaznék, de ha még hivatalosan nem szabad, akkor én nem merek kockáztatni.

2021. jún. 19. 07:55
 4/28 anonim ***** válasza:
37%
A gyakorlatban csak akkor kell, amikor fel- és leszállsz, illetve vonaton amikor jön a kalauz.
2021. jún. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
De, kell. Hivatalosan.
2021. jún. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
42%

A szabály szerint kell. Az más kérdés, hogy nagyon sokan le..ják.

Mentem 200 km-ről Budapestre vonattal és vissza, rajtam kívül még egy emberen volt maszk az egész kocsiban. én nem kockáztatom meg, hogy összeszedem a vírust és hazahozom a családnak.

2021. jún. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
36%
#6 Ha ennyire rettegsz, akkor gondolom be vagy oltva te is és a családod is. A maszk által okozott nyavalyák ellen viszont nincs oltás. Ezért nem hordunk maszkot mi, normális emberek.
2021. jún. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
47%
aztmondja maszk által okozott nyavalya :DDDDDDDDDDDDD te aluliskolázott egybites, szerinted az orvosok, akik évtizedekig maszkot viselnek munka közben, azok bármilyen szinten megbetegedtek tőle? azok a vegyipari dolgozók, akik napi 8+ órán át maszkban vannak, belehaltak valaha is a maszkviselésbe?
2021. jún. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
27%
Már ezerszer leírtam én is, és más gondolkodni képes emberek is, hogy az orvosok egészségügyi használatra alkalmas, steril maszkot hordanak, és előírás szerinti idő után cserélik.
2021. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
21%
Milyen nyavalyákat okoz a maszk viselése, ami ellen nincs védőoltás? 🤔 Senki nem tiltja, hogy gyakrabban cseréld a maszkod. Ami amúgy ugyanaz a steril maszk, mint a nővéreké mondjuk.
2021. jún. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!