Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Már nem kell maszk volánbuszon...

Már nem kell maszk volánbuszon és vonaton?

Figyelt kérdés

Megnéztem a híroldalakat és a fent említett vállalatok Facebook oldalát is. Semmi ilyensmit nem olvastam, viszont instagramon több ember sztorijában is láttam, hogy nem viselnek vonaton maszkot.

És ezek az emberek, akiket követek nem vírustagadók, tudtommal az értelmesebb fajták.

Most akkor mégis szabályt szegnek?



2021. jún. 19. 07:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
75%
#16 "Az oltottak ugyanúgy megfertőződhetnek és fertőzhetnek" ezt mondd el légy szíves a nemzetközi orvosi közösségnek is, mert ők még nagyban vizsgálják ezt, amit te ilyen bölcsen és pontosan tudsz, bizonyára örülni fognak a kutatási eredményeidnek.
2021. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
33%
Az oxigénhiányt alátámasztandó végeztem kísérletet több alkalommal pulzoximéterrel. Normál esetben 98-99 körül szokott lenni a véroxigénszintem. Fél-egy óra maszkhordás után 95-96 az átlag.
2021. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
58%
Mesélj még kérlek mit mértél a kínai háromezer forintos pulzoximétereddel.
2021. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
79%
Akár kínai háromezer forintos, akár nem, nem tudja, hogy volt-e rajtam előtte maszk. Jó párszor megcsináltam, és konzisztensen hasonló értékek jöttek ki. Ha nem hiszed, csináld meg te is!
2021. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
53%

"hogy az orvosok egészségügyi használatra alkalmas, steril maszkot hordanak, "


Pont ugyanazt a maszkot hordják, amit bárki megvehet a patikában. Soha nem volt steril, ugyanabban a 100-as gyűjtőpakkban volt a vizsgálómaszk. És régen is végigtolták a teljes mászakot egy maszkkal ambulanciákon, ahogy most is...


Persze ringathatod magad álomban, és megmagyarázhatod magadnak, miért vagy képtelen felvenni a pofádra azt a szart, ettől még nem lesz igazad, csak a saját debilitásod igazolod.

2021. jún. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
53%

Hihetetlen, hogy másfél év után sem értitek a maszkhasználat lényegét.


Nem téged véd, hanem a többi utast. De ha rajtad sincs, miért várnád el, hogy másokon legyen és így védjenek ők téged?


Nem nyújt tökéletes védelmet, mert nem ez a célja. Csak csökkenti a fertőzés átadásának valószínűségét, hiszen a szövetanyagban a kilégzés, beszéd, tüsszentés, köhögés közben távozó cseppek egy jó része fennakad, mozgásuk lelassul, így kevesebb vírus jut ki, rövidebb távolságra.


Maga a maszkhasználat pedig, ha helyesen csinálod és rendszeresen cseréled, tisztítod a maszkodat, nem jelent semmilyen plusz kockázatot. Én már csak tudom, hiszen másfél éve lassan, hogy rendszeresen maszkban utazok a tömegközlekedési eszközökön és nem lettem ettől beteg.

2021. jún. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
90%
Ez a maszk használat szövege direktben ugy van kitalálva ne tudj belöle ész érvekkel kibujni.
2021. jún. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
23%
#26 Olvasd el a 11-es hozzászólásom 2. felét!
2021. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!