Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A metró mitől ennyire népszerű...

A metró mitől ennyire népszerűtlen tömegközlekedési eszköz?

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 09:37
1 2
 1/19 anonim válasza:
87%
Szerintem sokkal menőbb a földszint felett utazni, mert úgy legalább meg tudom csodálni a várost is, és ki tudja, lehet, a klausztrofóbiások nem mernek a föld alatt egy alagútban utazni.
2021. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

miért lenne népszerűtlen? valami statisztikad is van erről vagy kifejtenéd a gondolataid?


kötött pályás, nincs dugó, viszonylag gyorsabb a felszínhez képest, a 2-es és 4-es kulturalt az utazóközönséget is figyelembe véve, a 3-as is alakul, de ott tapasztalataim szerint mufurcabbak az emberek, valahogyan nekem mindig az volt a benyomásom hogy a 3-as a "prolibb" metró. Mondjuk egy legkondi a felújított szerelvenyekbe is elférne... :D

2021. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

ja, meg a milleniumi kisföldalattit kihagytam, turisztikailag is remek helyen van, meg a kontinensen az első elektromos föld alatti vasútja, szoval sokan kíváncsiak rá, és olyan kis cuki :D és az állomásai is nagyon szépek

#2-es voltam

2021. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Végülis a 3-ason napi félmillió ember igazán kevés, ez is jól mutatja mennyire népszerűtlen. Tehát most én kérdezek: miből gondolod, hogy népszerűtlen?
2021. júl. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
leggyorsabb
2021. júl. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem a metrók bonyolítják le a legnagyobb forgalmat összességében. Vagy 2. legnagyobbat. Mit értesz azalatt, hogy népszerűtlen?
2021. júl. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Egyáltalán nem népszerűtlen, csak van egy kisebb kör, aki ódzkodik tőle, meg vannak olyan helyzetek, amikor nem érdemes azt választani.

Én pl. a 2. metrót rövid távokon ritkábban használom. A busz lehet lassabb, de mire lemegyek az alagútba, és egy megálló után fel, nem nyerek sokat vele, vagy semmit. Több megálló esetén már egyértelmű, hogy a metró a nyerő.

Vannak, akiknek a mozgólépcső jelent komoly kihívást. De olyan embert is ismerek, aki azzal érvel hogy Ráérek a föld alatt lenni akkor is, amikor meghalok.

2021. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
98%
Van egy kisebbség aki viszolyog a sötétsegtől, bezártságtól, ezért nem szívesen metróznak. Ettől függetlenül a többség szívesebben metrózik, minthogy jóval több ideig zötykölődjön buszon vagy villamoson. Budapesten a legtöbb utast a metrók szállítják, szóval a kérdésben megfogalmazott állításod hamis, így a kérdésed értelmetlen.
2021. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
8-as válaszhoz: a Földalatti még nem annyira nyomasztó, de a M2 mélyen is van, és nagyon alacsony a peron. Nyomasztó.
2021. júl. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Mire gondolsz? Nyilván a Keletitől a Blaháig nem fogok lemenni, miközben a felszínen egy megálló busszal, és mire leérek az alagútba, felszínivel már rég ott vagyok.
2021. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!