Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lehetséges Volán járatokon...

Lehetséges Volán járatokon Kerékpárt szállítani úgy, hogy nincsen azon a buszon kerékpár szállítására alkalmas utánfutó, vagy kialakított kerékpártároló az autóbusz hátulján?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy másik munkahelyen dolgozni, és azt a baj, hogy oda és vissza csak biciglivel + busszal tudnék bejárni, szóval kutatom a lehetőségeket hogy mégis miként és hogyan lehetséges-e egyáltalán úgy a bejárás, hogy a biciglimmel tudnék-e utazni egy megállót, és onnan bejárnék a munkahelyre - vagy különben nagyon sokat gyalogolnék/vagy nem érek be időben a munkahelyre és vissza. A másik megállónál pedig nem szívesen hagynám a kerékpáromat lezárva, mert bármi történhet vele, nem látok rá, ezért gondoltam azt, hogy minden egyes alkalommal utazna velem a buszon a bicigli, ám nem tudom erre van e lehetőség.

2021. júl. 5. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bringát nem, de egy rollert össze csukva fel vihetsz, mint kézi poggyászt.
2021. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem lehet. Legfeljebb ha camping összecsukható bringád van és befér alulra a csomagtérbe...
2021. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Idén június 16-tól lehet a Volán EGYES járatain is szállítani kerékpárt, kísérleti jelleggel.

Korábban valóban csak poggyász méretre összecsukhatót lehetett.

Egyelőre nagyon korlátozott a járatok száma, itt tudod megnézni, hogy a te viszonylatod belefér-e ebbe:

[link]

Ha nem, akkor marad az összecsukható roller szerintem. Vagy veszel egy nagyon koszlott bringát, lezárod a buszmegállónál, és reménykedsz, hogy nem lopják el... (de sajna ki fogják figyelni, hogy pl. hétvégén is ott van, és el fogják vinni előbb-utóbb, személyes tapasztalat)

2021. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!