Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapesten a kerékpártárolókbó...

Budapesten a kerékpártárolókból mennyire szokják ellopni a zárakkal rögzített kerékpárokat?

Figyelt kérdés

2019. júl. 8. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon.
2019. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Youtube-tolvajkergetők. Keress rá.
2019. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a múltkor elfelejtettem lezárni, úgy hagytam ott. Senki hozzá nem nyúlt. Máskor letámasztottam és arrébb mentem onnan, szándékosan magára hagytam, úgy sem kellett senkinek.

Igaz az én biciklim egy hulladék, keresni kell rajta az ép részeket.

2019. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Közterületről vagy magánterületről beszélünk? Vagy pontosabban: boldog-boldogtalan hozzáfér a tárolóhoz vagy van valamilyen szintű kontroll (pl fokhagymaszagú portásbácsi)?
2019. júl. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nezd meg a tolvajkergetok videoit a youtube-on , nincsen olyan bicikli amit ne lehetne ellopni :( Sajnos eleg gyakran tunnek el biciklik :(
2019. júl. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
100%
Ha komolyabb a zárad, mint a mellette levő, értékesebbnek/trendibbnek kinéző kerékpárnak, akkor valószínűleg nem a tiedet fogják elvinni...
2019. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A bringa (látszólagos) értékétől és a megpattintásával járó macera mennyiségének függvénye.


Ahogy előttem is írta Alex Fly, a tolvajok (úgy en bloc, nem csak a bringatolvajok) *mindig* a kisebb ellenállás felé mozdulnak el munka közben.


Ha van N darab bringa egy tárolóban, akkor azt fogja elkötni, amelyiket a legkevesebb idő és szerszámhasználat nélkül meg tudja tenni, mivel ezek növelik a tettenérésének esélyét.

2019. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!