Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szolnok-Budapest vonalon...

Szolnok-Budapest vonalon miért nőtt meg ennyire a vonat menetideje?

Figyelt kérdés
Régebben néha mentem ezzel a vonattal és akkor 1 óra körül volt a menetideje. Most megdöbbenve tapasztaltam, hogy másfél óra körüli a leggyorsabb (és ez még átszállós is, lehetetlen időpontokban indulva...), de jellemzően inkább 1.40 körül van. Napi szintű közlekedésre használnám, de ez így borzasztó... Gondolom valami sínfelújítás lehet, de nem igazán találtam róla a neten semmit. Van valakinek erről valami infója? Visszaáll majd valaha az 1 óra körülire (ha igen várhatóan mikor)?

2021. júl. 14. 20:12
 1/5 anonim válasza:
100%

A Keleti pu.ba? A kulcsszavad alapján gondolom. Mert oda szerintem mindig ennyi volt a menetidő.

A Nyugati pu.ba bő egy óra.

2021. júl. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Újszász felé mindig is ennyi volt, a sehol sem megálló gyorsvonatok menetideje 1 óra 22 perc, egy zónázónak 1 óra 43 perc. Cegléd felé a gyorsaknak kicsivel több, mint egy óra a menetideje. Azokkal jelenleg mondjuk csak Zuglóig jutsz, de onnan 6 perc busszal a Keleti, ha esetleg oda lenne közelebb az úticél.
2021. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nyugati-Szolnok még épp kellemes idő, kb. másfél óra zónázó. De mostanában késnek mindenfelé vagy fél órát, de az még idegesítőbb, mikor egy perccel korábban indul. Mindig kellene 5 percet késnie, és akkor jó lenne, de a MÁV kritikán aluli, most előjöttek a semmiből a piros csíkos zónázók, amin nincs klíma, viszont a vírus kellős közepén meg az új egyterű Flirt-öket futtatták, amikor a piros csíkosakat kellett volna.
2021. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Te csak örülj, hogy hazajutottál. Mióta felborult a gabonavonat, a MÁV megszűnt létezni.
2021. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Arra lenne való a pótlóbusz. Inkább ne erőltetnék, ha nem megy nyáron a vasút olvadások, felsőszakadás, felújítás, borulás miatt, menne mindenki MÁV busszal.
2021. júl. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!