Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » MÁV Dolgozók! Hajnali kezdésre...

MÁV Dolgozók! Hajnali kezdésre és éjszakai végzés után mivel mentek haza?

Figyelt kérdés
Ha sikerül az orvosim, akkor jegyellenőr leszek. Említették, hogy lesz buli járat, ami 1:30-2 körül végez, illetve eleve a kora reggeli indulás. Engem ez nem zavar, tőlem éjszaka 3kor is végezhetünk, vagy kezdhetünk éjjel 2kor is. Viszont elfelejtettem megkérdezni, hogy mivel jutok el munkába es mivel jutok haza? Biciklim van, de télen es esőben nyilván nem játszik, kb 10 km-re lakom városon belül az állomástól, így a taxi is enyhén durva lenne minden nap kétszer. Ilyenkor ez hogy megy? Fizetik a taxit vagy van szolgálati lakás? Holnap még vissza tudom mondani a munkát, ha ez nem megoldott. Sajnos csak most gondolkoztam el ezen :/.
2021. júl. 27. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom megvan még a telefonszám amiről hívtak. Hívd fel őket és kérdezd meg.
2021. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kérdezem, holnap kell mindenkeppen bemennem személyesen papirokkal ahhoz, aki tegnap átvette a toborzást, gondoltam előtte, ha valaki dolgozó az le tudja írni mi hogy mi van. Te nyilván nem vagy az, mert érdemi választ nem sikerült írni.
2021. júl. 27. 11:44
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

“ Fizetik a taxit”

Hogyne, limuzin megy érted 😀 Bocsi, nem tudtam kihagyni.


Ilyenkor megoldod ahogy akarod. Vannak telepállomások ahol van laktanya vagy szoba, ott lehet esetleg pihenni de általában vársz a pihenőben amíg haza tudsz menni.


Bár hozzáteszem, hogy a fordulók általában “emberi” időben kezdenek és végeznek, egy bagolyvonat nem végzős vonat. De van hogy a forduló közben laktanyázol, pl Hegyeshalomban az utolsó és első vonat kozott.

2021. júl. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tescoban esti műszak végén fizették nekünk a taxit, mikor éjfél körül végeztünk, mert volt szerződés velük 😃 szerintem nem nagy luxus és nem is ritka, nyilván nincs mindenkinek kocsija és a cég is nehezen talal alkalmazottat, ha se a bejutás se a haza jutás nincs megoldva. Ez igazabol nem vonat, hanem villamos (tram train) és csak Szeged HMVH között ingázik 10 percenként csúcs időben, illetve 20 percenként azon kívül, 25 km a távolság.
2021. júl. 27. 12:21
 5/9 A kérdező kommentje:
A buli járatot meg úgy mondta a HRes, hogy facebookon indítottak szavazást van-e rá igény a fiatalok körében, így ha biztosan lesz, akkor 1:30-2:00 a végzés éjszaka. Nyilván a jó isten sem fog akkor már járni.
2021. júl. 27. 12:22
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
A tramtrain valószínűleg egy elég családias üzem lesz és fogtok erre a problémára megoldást találni. Ráadásul új üzem, a szabályok egy részét ti írjátok, például simán lehet olyan íratlan megállapodás, hogy bagolyvonatra nem osztanak be olyat, aki nem tud hazajutni vagy legalább a szolgálati matrac be lesz szerezve…
2021. júl. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) végül arra jutottunk, hogyha 4:30as vonaton kell lennem, akkor előző nap este megyek a pihenobe aludni a másnapi munkakezdésig. Más lehetőség nincs. Kar is volt lakást vennem júniusban 😄
2021. júl. 28. 10:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez valami új vonal?

Jól fizet?

2021. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Új. Nem. 145ezer
2021. aug. 27. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!