Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » El fog jönni az, amikor...

El fog jönni az, amikor alacsonypadlós vonatok fognak Magyarországon belül mindenfele menni? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés

Pl Balatonszárszóra terveznek alacsonypadlós vonatot is küldeni vagy csak alacsonypadlós vonatot küldeni? Mondták, hogy minden hétköznapi egy délutáni órában jár egy ilyen alacsonypadlós vonat arra, de én életemben nem találkoztam még vele.


De ettől függetlenül is érdekelne, hogy lesz olyan, hogy minden olyan szerelvényt, amire fel kell lépcsőzni leváltanak az alacsonypadlós szerelvények?



2021. aug. 29. 21:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%

"Kell egy olyan köztes kapcsolódó konverterdarab ami egyik fele a mozdonyra jó, másik fele az alacsonypadlóshoz."


Dehogy kell. Az emeletes kocsik is normál kapcsolási magasságúak pedig azok középen alacsonypadlósak.


Aki meg lepontozta az előzőt az kigyűrheti. Nézzen meg egy emeletes SBB IC-t és csodálkozzon hogy úgy is lehet. Az hogy a MÁV házon belüli kreativitásából annyira futotta, hogy 40-50 éves technoilógiát próbálunk faragni és csodálkozunk ha nem kell a kutyának se ( mondjuk nem mintha bárkinek is lenne esélye venni amilyen tempóban gyártják ezeket :D ).

Nem tudom feltűnt-e valakinek, de mire teljes lesz az a néhány tíz darabos IC+ flotta addigra több, mint 20 db emeletes motorvonat már üzemben lesz a MÁVnál.


Szóval ja, az IC+ az kicsit el lett baxarintva.

2021. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
10-es minek beszélsz bele ha vonatot is csak rajzfilmben láttál? :DDDD
2021. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!