Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mobiljegy app, kombinált...

Mobiljegy app, kombinált diákbérlet?

Figyelt kérdés
1 helyen kellene átszállnom és online akarnám venni a bérletet, de mivel nem lehet megadni hol szállok át, sem semmi hasonlót, így telefonáltam a volánbusznak, ott egy nő azt mondta, hogy elvileg nem vehetem meg ott a bérletet mert kombinált, viszont sokat dadogott, hiába mondtam el ötször, hogy honnan hova mennék, mindig Budapestet mondott mintha azt mondtam volna hogy onnan megyek, meg még pár dolog... Inkább telefonáljak megint holnap, amikortól elérhetőek lesznek, vagy tudjam be annyival, hogy nem vehetek mobiljegy appban bérletet, mert kombináltat ott nem lehet? Elég szükös az az időintervallum amikor nem rohannom kell hogy elérjem a buszt oda-vissza, szóval nehezen tudnám csak megoldani hogy bemenjek és helyben vegyek bérletet.
2021. aug. 31. 18:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!