Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan kell? (Kérdésed túl...

Hogyan kell? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.)

Figyelt kérdés
Megyek majd hétvégén Pestre. Soha nem voltam még. Az érdekelne hogy a metróhoz illetve a villamoshoz hol tudok jegyet venni? Metróhoz gondolom van lent valami autómata,villamost viszont elképzelni sem tudom hogy kell. BOcsi ha nagyon alap kérdés csak sosem voltam még ilyen nagy városban.
2021. szept. 3. 00:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Viszont a biztonság kedvéért KÁRTYÁVAL fizess, főleg ha vannak a közeledben! Ez különösen pontos pályaudvaron (először úgyis ott kell jegyet venned) és aluljáróban! Vagy kiszámított pénzt dobj be!
2021. szept. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Miért kell kártyával fizetni? Attól kéne félnem hogy odajönnek és majd el akarják venni a visszajárót? Azzal szerintem nem lesz gondom. Jó pár éve űzök harcművészeteket. Amúgy megvagyok a dologgal,vettem napi jegyet és tök egyszerű volt minden. Logikusan van felépítve az egész. Köszi a tippeket.
2021. szept. 5. 10:40
 13/15 molnarmarcell21 ***** válasza:

Szuper :)

Akkor már csak egy feladatod maradt: használd ki, hogy korlátlan. Nem tudom, benne volt-e az eredeti tervben, de nekem egykori vidékiként sokáig élmény volt metróval, villamossal utazni.

2021. szept. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Jó pár éve űzök harcművészeteket"

Ez a kérdésből nem derült ki. Különben jó szándékkal írtam.

2021. szept. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"Attól kéne félnem hogy odajönnek és majd el akarják venni a visszajárót?"


egyrészt, másrészt meg leleményesek (vagyis annak hiszik magukat), és eldugítják a pénz visszaadó nyílást

2021. szept. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!