Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bkk ellenőr megbüntetett,...

Loulou8 kérdése:

Bkk ellenőr megbüntetett, bankban utaltam el a pótdíjat. A közleménybe pótdíj helyett véletlenül a "bírság" szó került. lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Az összeg el lett utalva időben, a nevem ott van és a dátum is. (a csekken jelezték hogy átutalásnál ezeket kötelező feltüntetni, illetve a "pótdíj fajtáját" - erre került be a bírság szó)

2021. szept. 27. 19:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg szokd meg, hogy pótdíj. Egyrészt lelkileg könnyebb elviselni, másrészt meg tényleg ez a neve. Egy szolgáltatásnak van díja, és ha utólag fizeted ki akkor egy "kényelmetlenségi"díjat számolnak fel. Bírság akkor van, ha egy harmadik, független szervezet szabja ki, (hatóság) nem az akinek a szolgáltatását igénybe vetted.
2021. szept. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Normális ember normális társaságnál nem kötne bele ilyesmibe, de mivel a BKV-ről van szó, el tudom képzelni, hogy ők belekötnek.
2021. szept. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én biztos nem a Gy.k.-ra jöttem volna ezzel, hanem felkeresek valami ügyfélszolgálatot.
2021. szept. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A neved alapján nem igen tudják összekötni semmi mással a forintra pontos összeg befizetését, mint a pótdíjjal, hiába írtál bírságot a pótdíj helyett.


Nincs jelentősége...

2021. szept. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Fogod a telefont, és beszélsz velük.

Értelmesen elmondod mi a problémád.

Ne hallgass a sok károgóra.

Amúgy is ma már minden telefonbeszélgetést rögzítenek az ügyfélszolgálaton.

Felírod mikor beszéltél velük. Vagy a beszélgetés azonosítóját így ha bármi hátrányod adódna de pedig neked azt mondták nem lesz, tudsz mire hivatkozni.

Ennél jobban nem tudod magad levédeni

2021. okt. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!