Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vehetek diákbérletet vonatra,...

Vehetek diákbérletet vonatra, ha másik városba rendszeresen járok sportolni?

Figyelt kérdés
Elvileg van egy ilyen törvény, hogy ha másik városba jársz rendszeresen sportolni, amivel pluszba az iskolai tesiórát váltod ki, akkor jár a bérlet. Hol tudnám ezt a törvényt megtalálni? Ha egyáltalán létezik...

2021. okt. 1. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


60. oldal

2021. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tehát ha jól értem valami ideiglenes igazolványt kell csináltatnom?
2021. okt. 5. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy rossz példa volt, a lényeg szerintem egy igazolás, vagy az iskolától, vagy a sportegyesülettől, vagy mindkettőtöl, hogy gyakorlatilag iskolai tevékenység keretén belül jársz át egy másik településre - de szerintem a jegypénztárban vagy a MÁV információnál részletesebben tudnak erre válaszolni.

De a lehetőség szerintem adott, a pontos feltételekről érdemesebb helyben érdeklődni.

2021. okt. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na szuper, akkor minden oke. Kértem az egyesülettől meg az iskolától is igazolást, szerintem így rendben lesz. Köszi a segítséget!
2021. okt. 6. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!