Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire szívás Budapesten...

Mennyire szívás Budapesten buszosnak lenni?

Figyelt kérdés
Most egy kis vidéki helyen buszozok, van, hogy 4 ember van egész úton a buszon, igazából szeretem, nyugis, de össze vissza kell dolgozni, van, hogy 4 nap pihenő majd 3-4-5 nap folyamat 15 óra munka majd 1 nap pihenő és 3 nap 15 óra majd 5 nap pihenő. Mindenkinek ilyen. De nagyon sok szerelő, dolgozik itt és nekik jó mert csinál 4 nap melót utána 5 nap saját munkák.. vidék.. nem az, hogy unom, de szívesebben dolgoznék jó buszokon és azért a környezetváltozás sem lenne túl rossz. Ezért arra gondoltam, hogy felmondok és elmegyek mondjuk Veszprémbe vagy Győrbe, de ott is a Volán csinálja a helyi járatot ( azért lenne jó a helyi buszozás mert automaták a buszok és nem lógna a fülem nap végére ) de ha felmondok a Volánnál ami országos cég biztos nem vesznek vissza 2 nap után. Áthelyeztetni meg nem tudom magam mert itt is alig vannak emberek. Ezért merűlt fel, hogy elmegyek Budapestre, azt mondják, hogy lehet választani, hogy milyen műszakba leszek, meg munkaidő is kevesebb ( 10 óra), és adnak mukásszállót , tehát nem kell albérletet fizetni,cserébe mással kell álomra hajtani a buksit. :)
2021. okt. 3. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy sima nagyváros, csak nagyobb kiterjedésű. Vannak forgalmasabb, illetve kevésbé forgalmas vonalak, alapvetően nem igazán van szívás, maximum bizonyos vonalakon. A szívás ott kezdődik, ha terelés van és szűk helyen kell manőverezni.
2021. okt. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A pesti közlekedestől lehet hogy agyfaszt kapsz, szerintem hatalmas lelki erő kell hozzá, hogy ne cseszd fel magad 5 percenként, a rengeteg tahó utasról nem is beszélve, üvöltöznek, leköpnek, rongálják a buszt.
2021. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Leköp? Hö?? Lámák ezek? Fúj!
2021. okt. 3. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2-es az utasok kb 0,001%.áról beszél. Azok ilyenek.
2021. okt. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4: a napi sokezer utasból elég ha egy-kettő ilyen
2021. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!