Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Budapest belvárosában mennyire...

Budapest belvárosában mennyire szívás közlekedni?

Figyelt kérdés
Nem voltam még Budapesten autóval, csak ha nagyon muszáj, de tényleg annyira rossz mint ahogy mondják? Gondolok itt nagyobb dugókra, ideges emberekre, sok szabályszegésre, sok kreszt nem betartó kerékpárosra, gyalogosra, és elektromos rollesre, a kopott útfelfestés miatt nem mindenhol egyértelmű a kresz...stb.).
2021. aug. 28. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Most sok dugó van a több nagyobb lezárás miatt (Lánchíd, M3 metró, rakpart, Blaha), de ennyi.

Ezt leszámítva nem rossz.

2021. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Borzalom.
2021. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

"a kopott útfelfestés miatt nem mindenhol egyértelmű a kresz"

Azért nem kell mindent elhinni, Budapesten ha valahol kopott az útburkolati jel akkor már kb. másnap balhé van belőle és rögtön újrafestik, a nagykörúton belül a kátyú is már fokozottan védett faj, az ország legjobb minőségű útjai értelemszerűen a fővárosban vannak. A leggázabb nyilván hétfő reggel meg péntek délután, ezen kívül szerintem elég visszafogott szokott lenni a dugó, inkább csak lassan halad a forgalom, sem mint hogy ős-káosz volna. A COVID alatt nyilván rohadt jó volt, de azóta újra felélénkült az ingázó forgalom.

2021. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

"Budapesten ha valahol kopott az útburkolati jel akkor már kb. másnap balhé van belőle és rögtön újrafestik, a nagykörúton "

Te jártál valaha Budapesten?!

Nézd meg pld. a Nagyvárad teret! Kb. egy éve mindenki találomra közlekedik, mert gyakorlatilag értelmezhetetlenek az egymásra festett, félig lekopott útburkolati jelek.

Vagy menj végig az Üllői úton! Van kb. 100 méteres szakasz a most épülő stadion előtt, ahol normális jelek vannak - aztán kb. ez minden, pedig az egy nem rövid út!

2021. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

"Azért nem kell mindent elhinni,"


Nem is kell! :D

A Dózsa György út 13. kerületi szakaszát tavaly is felbontották és idén is.

Most van egy friss aszfaltozás, de festén nincs rajta.

Ahogy a Könyves Kálmán - Üllői út környéként is heteken át nem volt festés.

A Hungária krt-on vannak olyan kátyuk, amelyek egy éve csak növekednek. Vannak olyanok, amelyek métereken át tartanak.

2021. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező!


Az kifelejtetted, hogy az autósok a legnagyobb szabálytalankodók.

Rendszeresen "átcsusszannak" még 3-an a piroson. Bemennek a kereszteződésbe, miközben tudják, hogy meg fognak ott állni. Rendszeresen parkolnak a kerékpársávon. Sokan nem találják meg az indexet...


De azt megértem, hogy vidékinek rémálom a Bp-i autózás.

2021. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én vidéki vagyok, de nem volt különösebben probléma soha a pesti közlekedés

annyi, hogy közel sincs annyi szabadság az útvonalad megválasztásában, mint egy kisebb vidéki városban: nagyon sok az egyirányú utca, illetve sok olyan út is van, amire ha véletlenül felmész, egy ideig elvisz, mire le tudsz róla úgy fordulni, ahogy az neked kell

sok útvonalra sem fordulsz csak rá egy sima lámpás kereszteződésből, hanem gyakran kell egy kis kerülőt tenni hogy rámpán felhajts rá

szóval navival jóval könnyebb

bicikliseket én sem csípem, de ha valahol, akkor pesten pont hogy normálisan közlekednek, inkább vidéken van az, hogy arra mennek amerre aszfalt van :D

2021. aug. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Egyáltalán nem szívás, csak mindenki a fütyijének képzeli az autót és maffiát akar játszani.
2021. aug. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Attól függ, mennyit szív be az autó. Ugye a megfelelő sűrítéshez 3(kötőjel)4 liter levegő
2021. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16%
Nagy
2021. okt. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!