Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Eger (mezőkövesd) felől...

Eger (mezőkövesd) felől mennék Miskolcra A Semmelweis kórházba távolsági busszal, egy éve nem voltam már arra, de mindig előtte állt meg a busz. Most nézem a menetendeket és nem látok megállót a Corvin utca és a tapolcai elágazás között?

Figyelt kérdés
Tényleg kivették volna a kórház előtti megállót? Valahogy nehezen tudom elhinni, aki ezzel a busszal jár meg tudja ezt erősíteni?

2021. dec. 15. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Eléggé zagyva a kérdés. A lényeg, hogy befelé SZTK rendelő, kifelé Lévay J. utca néven találsz megállót, ezekbe/ből 9-10 járat van munkanaponta Mezőkövesdről/re.
2021. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de ránéztem menetrendek.hu oldalon ott elvileg hivatalos menetrend van fent, ott nem ír megállót a corvin és a tapolcai elágazás között. Az sztk meg közte van. Ezért bizonytalanodtam el.
2021. dec. 15. 19:48
 3/3 A kérdező kommentje:
és visszafelé ugyanúgy nem a lévait írja hanem a vörösmarty utat, utána meg tapolcai elágazást. A lévai közte lenne, de nem írja.
2021. dec. 15. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!