Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha veszek a MÁV-nál egy...

Ha veszek a MÁV-nál egy vonatjegyet teljes Budapesti tömegközlekedéssel akkor metrón villamoson buszon is utazhatok egész nap a vonatjegyem felmutatásával?

Figyelt kérdés
Mátészalkától indulok Budapest Nyugati-ig és onnan elszeretnék menni a Déli pályaudvarig. Ha a MÁV alkalmazásban bejelölöm azt a lehetőséget, hogy teljes Budapesti tömegközlekedéssel akkor bármilyen eszközt használhatok? (Metró, Villamos, busz) Egyáltalán nem vagyok jártas a Budapesti tömegközlekedésben. Valaki még tudna abban segíteni, hogy mivel tudok a leggyorsabban eljutni a Nyugatitól a Déli pályaudvarig (Taxi kizárva) ?

2021. dec. 17. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Az egy BKK napijegy, a jegy 24 órás érvényessége alatt mindenen használhatod Budapest közigazgatási határán belül, Volánbuszon is, kivéve a 100E járatot. A legegyszerűbben a 4-6-os villamossal Blaha Lujza tér, majd 2-es metró. Használhatod az M3-as metrópótlót is a Deák Ferenc térig és onnan a 2-es metró, de ezt csak akkor javaslom, ha valami gigszer lenne a villamossal, mert általában tele van.
2021. dec. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál. Hol tudok felszállni majd a 4-6-osra? Rögtön a Nyugatival szemben?
2021. dec. 17. 11:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Blaha felé kerülő!!! Sokkal egyszerűbb 4-6os villamossal elmenni a Széll Kálmán térre (6 megálló), és onnan vagy legyalagolni egy megállót, vagy a 61-es / 59-es / 56-os villamossal menni egy megállót.


A 4-6os megállója ott van a Nyugati pu. előtt közvetlenül.

2021. dec. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Akkor a 4-6os villamossal 6 megálló utánna még gyalogolok. Múltkor végig gyalogoltam a Nyugatitól a Déli pályaudvarig. De most elmegyek akkor a Szél Kálmán térig. Onann már közel van.
2021. dec. 17. 12:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, el is felejtettem, hogy arra megy a 4-6-os, nem szoktam arra járni, csak a metró ugrott be.
2021. dec. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök felesleges kifizetned a kb 1600 Ft-os napijegyet, mert egyetlen 350 Ft-os vonaljegy is elég.
2021. dec. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy olyan vonaljegyet hol tudok venni?
2021. dec. 17. 15:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Olcsóbb lehet átmenni Kökiről Kelenföldre az S36-os vagy G43-as vonatokkal, onnan bármelyik vonattal el tudsz jutni a Délibe.
2021. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7: Szinte minden megállóban van automata.


A Nyugatinál az aluljáróban is van, és szerintem fent a villamosmegállóban is.


[link]

2021. dec. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az alapkérdésre válaszolva: Nem, a vonatjegy felmutatásával nem utazhatsz a budapesti tömegközlekedéssel, BKK jegy vagy bérlet kell hozzá.
2021. dec. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!