Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Előfordul olyan így járvány...

Előfordul olyan így járvány alatt, hogy valaki beleköt a tömegközlekedésen valakibe amiért köhög vagy az orrát fújja?

Figyelt kérdés
2021. dec. 19. 08:45
 1/8 anonim válasza:
93%
Istenem...hova jutott a vilag
2021. dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
93%
Ilyenkor rám nagyon csúnyán szoktak bámulni.
2021. dec. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
95%
Hát... A múltkor láttam egy férfit köhögni. A mellette álló néni, bár konkrétan nem szídta le, de elkezdett hisztizni, hogy 3 megállóval hamarabb le kell szállnia a buszról, mert el fogja kapni a férfitől a covid-ot. Végül le is menekült a buszról a néni.
2021. dec. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
ekkora megfélemlítés mellett biztos volt már ilyen
2021. dec. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Nézd, ha valaki látványosan beteg és úgy száll buszra, azt én a Covid előtt sem néztem jó szemmel. Engem úgy neveltek, hogy fertőző betegen ne menjek emberek közé.


Soha nem szóltam meg emiatt senkit, ne érts félre, de ha lehetett, mindig odébb álltam.


Ez most sem változott. De tény, hogy az utóbbi időben sokan elkezdik forgatni a szemüket-fejüket, ha akár én, akàr más nekiáll tüsszögni, köhögni. Az segít, ha ilyenkor látványosan elfordulsz a többi utastól és igyekszel könyökhajlatba tüsszenteni, mert utána nem fogsz mindent összefogdosni "taknyos" kézzel.

2021. dec. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Igen, én is mint buszvezető rászólok az utasra, hogy ne itt köpködje szét a kovidját, hanem szálljon szépen lefelé a következő megállóban.
2021. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%

Hát igen, változnak a megítélések.

Az emberek nemrég még köhögéssel igyekeztek leplezni a hangos fingást. Ma már fordítva célszerű.

2021. dec. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
60%
Jaj de jot nevettem utolso:))))
2021. dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!