Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Én reagálom túl vagy a buszsof...

Én reagálom túl vagy a buszsofőr volt bunk*?

Figyelt kérdés

Megyek fel a buszra köszönök,csak halkra sikerült a buszsofőr meg beszól hogy:

"köszönni?"

Én meg mint egy hülye:

"csókolom"

Bele se merek gondolni mit gondoltak a buszon..

Természetesen tele volt a busz!!

Szerintetek??


2010. szept. 7. 17:28
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
100%
Szerintem már el is felejtették. Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb. Őrülj, hogy neked csak ekkora.:)
2010. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Most jelenben igen!! De szokott nagyobb problémám is lenni
2010. szept. 7. 17:33
 3/28 anonim ***** válasza:
28%
Hol élsz te, hogy köszönni kell a buszsofőrnek?
2010. szept. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
28%
arra énis kiváncsi lennék,melyik város ez:D
2010. szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%

A sofőrök többsége már csak ilyen bunkó. Tisztelet a kivételnek!

A legtöbb sofőrnek köszöngethetsz össze- vissza, nem köszönnek vissza, de ha meg nem köszönsz, akkor beszólnak >.<

2010. szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:

Hát végülis ha nem hallotta, akkor nem volt bunkóság, mert végülis illik köszönni. Nálam se hallják soha, de ez nem is érdekel, lényeg hogy köszöntem.

Én múltkor utaztam vidéki busszal, és minden felszálló tök hangosan köszönt a sofőrnek, az meg senkinek. Már baromira idegesített,hogy idős nénik,bácsik köszönnek annak a kis f.asznak, az meg mint aki süket...de én a helyedben az ujboli hangosabb köszönés helyett, mondtam volna neki, hogy köszöntem....

2010. szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
100%
na aki elöttem írt, az le írta lényeget: vagyis ha nem köszönsz felháborodik, ha köszönsz akkor azt nem fogadja...
2010. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van egy-két ilyen tahó, de a legtöbb visszaköszön. ( Vidéki város)
2010. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Falun lakom és egy másik faluba mentem suliba!
2010. szept. 7. 17:46
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

túlreagálod, de ő is bunkó volt. Azért reagálod túl mert még mindig ezen rágodsz, már midneki elfelejtette ne foglalkozz vele.

egyébként sosem értettem az embereket.. Mért fáj köszönni a buszsofőrnek? - kérdező ez most nem neked szól ne értsd félre.

Elviszi a kicsiny feneketeket nap mint nap, és még egy hello is fájdalmas? nem KELL nekik köszönni. végülis, semmit se muszáj. Pont azokat nézik le az emberek akik legtöbbet tesznek értük... Jól eisk nekik ha emberszámba veszik őket.

2010. szept. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!