Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Esztergom-Komárom vasútvonalon...

Esztergom-Komárom vasútvonalon miért nem járnak Flirt vonatok?Miért olyan,mintha megállt volna az idő?

Figyelt kérdés
Budapest Esztergom között Flirt vonatok,meg egy két emeletes vonat is jár már.Átszállok Esztergomba a komáromi vonatra,és mintha újra a 90-es évekbe lennék.Vagy ez direkt van így?Hogy egy kicsit nosztalgiázzunk?Hogy eszünkbe jusson a fiatalságunk?:D

2022. jan. 10. 14:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%
10! Attól még kényelmetlen, ilyenkor hidegen hagy, hogy lehetne jobb is, ha egyszer nem az. De amúgy ez ilyen Hungarikum, ahogy nézem mert más országokban az új buszok, vonatok eddigi tapasztalataim szerint kifejezetten kényelmesek. Nálunk meg a modernizáció egyenlő azzal, hogy kényelmetlen szar lesz valami.
2022. jan. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
29%

Nekem kényelmes, még a háttámla se annyira rossz, pedig számomra az 99%-ban az szokott lenni, vagy túl messze van és csak kiflik háttal érem el vagy a fejtámlához kell hátrafeszítenem és döntenem a fejemet. Bár hol előredőlök, hol lefolyok, hol görnyedek, hol "rendesen" hátradőlve ülök, nekem a legkényelmetlenebb a mozdulatlan ülés.


Én annak nem örülök, hogy kevés a kettes ülés. Egyedül nem szeretek idegenekkel szemben vagy velük körülvéve ülni. 20 percet sokszor végigállok, ha minden négyesben vannak legalább ketten, és ahogy látom olyankor, mások is.

2022. jan. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!