Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért jó az az embereknek,...

Miért jó az az embereknek, hogy Budapesten az M3as metrópótlóra az emberek akkor is felszállnak ha már nincs semmi hely?

Figyelt kérdés
Az alaphelyzet az, hogy minden ülőhely foglalt és annyi ember áll, hogy mindenki kényelmesen, normálisan, nem nyomorogva elférnek erre jön még vagy 20-25 ember aki feltuszakolja magát a buszra, amikor már látja, hogy alig férnek el és fut a busz után nyomorog, amikor látja és tudja hogy pár perc és jön a következő. ÉS oké, ha őt nem zavarja az hogy nyomorog, hát nyomorogjon, de én miért nyomorogjak, amikor már rég fent vagyok a buszon, mert ő nem tud várni a következő járatra az nonszensz....

2022. márc. 24. 08:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%

"ha én szállok fel előbb nem fogok azért leszállni mert más felnyomja magát és 1 emberes helyen 4en állnak"

Miért nem? Nem tudsz 2 percet várni?

2022. márc. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%
Ha ennyire nem sietsz és ráérsz, akkor ne másokra mutogass, hanem szállj le és várj meg egy olyat, ami nincs tele. A leírásod alapján este fele csak odaérsz ahova akarsz. Ha ez nagy probléma lenne neked vennél egy autót és azzal járnál. Az itteni sírásod nem fog eredményt hozni.
2022. márc. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
51%
Én megértem a kérdezőt, lehet, hogy a stílusa nem az igazi, de igaza van, meg mi az, hogy még ő szálljon le, mert annyian szállnak fel hogy minimum hárman vannak a seggében? Mondjuk az se jár jobban, aki kihagyja a járatot és a következővel megy, mert hiába száll fel elsőként be fogják tolni akik még fel akarnak nyomakodni mögötte.
2022. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%
Kérlek, húzz el a tömegközlekedés környékéről is. Kizárólag profi sofőrrel közlekedj - javasolhatnám, hogy vezess magad, bringázz, gyalogolj, de nem vagy elég intelligens a közlekedés ezen modjaihoz sem.
2022. márc. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#3

Felkelni fel tudok, de az iskola/munkaidő nem végződik előbb. :)

2022. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%

Egyszerű a megoldás, ne menj a netrópótlóval.

A 2-es villamost sem sűrítették, 2x akkora tömeg van rajta, mint szokott a metró idejében, inkább sétáltam 30 percet.

Aztán megfogadtam hogy ezután inkább biciklizek 0 fokban is :)

2022. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%

#13:

A tipikus magyar "ÉnBizaAzértSe!" felfogás nem nyerő.

2022. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%

2019-ben ugyan a kevésbé zsúfolt irányban, de metrópótlóval jártam dolgozni. A második mindig kongott az ürességtől, én alapértelmezetten azt vártam meg.


Az emberek amúgy iszonyatosan birkák közlekedés közben, ok, valaki siet, de a többi csak lusta gondolkozni illetve megmozdulni.

2022. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
78%
#17 ezt most bevallom nem értem.
2022. márc. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
36%
nekem ez az élményem az 5-ös és 18-as metróvoalon is
2022. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!