Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mobiljegy mellé kiegészítő jegy?

Mobiljegy mellé kiegészítő jegy?

Figyelt kérdés
Olyan viszonylatra szeretnék a Simple alkalmazáson belül jegyet venni amire kell kiegészítő jegy. Ezt külön meg kell vennem? Illetve ha igen akkor kétszer kell beszkennelni a QR kódot?
2022. ápr. 8. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Külön meg kell venned, és 2x kell csippantanod igen.
2022. ápr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Borzalmas. De sajnos igaz, külön-külön kell előbányaszni és lehúzni a két jegyet. Külön jó, ha mondjuk párban utaztok és mind a 4 jegyet neked kell így előkotorni.
2022. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Bocsi, de most komolyan úgy mondod az “előkotrás”-t mintha egy sittel teli usák aljából kellene kiszedni a busz ajtajában állva 😀😀

Közben pedig 2 ujjmozdulat: jobbra húz, érvényesít gomb, csippan. jobbra, gomb, csippan. Jegyenként 2mp.

Azért ezen ne “drámázzunk” már :-)

2022. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem drámázok, abban a 4 másodpercben már megy mögöttem a nyomulás. Balfasz , nem felhasználóbarát design ez. Egy tranzakció - egy mozdulat. Ez a normális.
2022. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Igen, csak szerencsére a jegyek nincsenek utazáshoz kötve, így neked kell tudni, melyiket csippantod az adott buszra.


Továbbra is bennem van a hiba, de engem még nem löktek fel 4 mp alatt, főleg azért nem, mert 4 jegy is lecsippantható azidő alatt amíg egy előrébb álló jegyet vesz+fizet…

2022. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pont az a nagy baj, hogy nincsenek utazáshoz, illetve legalább járathoz kötve, hanem nekem kell egy teljesen másik oldalról kibogarásznom a távolságot, majd kikeresni az annak megfelelő jegyet. Nevetséges.

Olyan rendszer kellene, mint a MÁV appnál is van: appon belül rákeresek az utazási viszonylatra és időpontra, miután előre beállítottam a kedvezményeimet. Az adott utazási viszonylatra pedig meg tudom venni egyszerre az összes jegyet (tehát pl. menetjegyet és helyjegyet). És nem nekem kell QR kód leolvasásával bohóckodnom feszállásnál, hanem a kalauz olvassa le.

Remélem, hogy azok az új leolvasók, amiket felszereltek a buszokra, de még le vannak takarva, egy ilyen rendszer részei lesznek. Azaz hogy nekem lesz egy kód a jegyemen, és azt a buszon lévő készülék olvassa le.

2022. ápr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!