Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A MÁV 1+ prémium kabinba a...

Adamics033 kérdése:

A MÁV 1+ prémium kabinba a bisztróbol be lehet vinni ételt/italt?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 12. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Oda viszed a csomagolt ételt, italt, ahová akarod. Akàr a 2. osztályú kocsiba is átviheted. A tálalt ételt nyilván a bisztróban kell elfogyasztani.
2022. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor a hamburgert is ott kel fogyasztani, ugye?
2022. ápr. 12. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha tányéron szolgálnak fel valamit, evőeszközt adnak mellé, azt mondjuk egy étteremből vagy akár a nagymamádtól sem viszed haza. Ami meg csomagolva van, annál mindegy, hiszen eleve azért van csomagolva, hogy szállítható legyen.


Ezzel együtt jogos a kérdésed, hiszen miért ne mászhatna ki a pult mögül néha a kocsmárosné angyalom, legalább a prémium fülkékig, de tudomásom szerint nincs felszolgálás.

2022. ápr. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Én azt olvastam, jelenleg a járványügyi helyzet miatt nem vihető el az étel, csak helyben fogyasztható.
2022. ápr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én tavaly ősszel utaztam, nyugodtan vihettem az 1+ fülkébe, amit vettem, nem szólt érte senki.
2023. okt. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Papírtányéron, műanyag vagy fa egyszer használatos evőeszközzel adják a bisztrókocsiban az ételeket, papírpohárban a kávét, vagyis el lehet vinni, erre is van kitalálva a nem túl nagy bisztrószakasz.

A büfékocsiban, étkezőkocsiban már más a helyzet, ott rendes tányér, pohár, evőeszköz van, de hely is van, ahova le lehet ülni.

2023. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!