Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol és mikor kezdődhet Budapes...

Bbenjoe kérdése:

Hol és mikor kezdődhet Budapesten új villamosvonal (szakasz) építése?

Figyelt kérdés
Budapestnek van a világon az egyik legkiterjedtebb villamosvonal-hálózata, de szerintem még több villamosra van szükség.

2022. ápr. 16. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Legutóbb talán az Astoria-Újpalota vonalat vizsgálták ilyen szempontból + a Bajcsyt.
2022. ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Legközelebb a Budai fonódó kialakítása lesz, ami lényegében a Szent Gellért tértől a Budafoki útig fog menni a Műegyetem rakparton+Pázmány sétányon.


Ez a projekt forrásra vár, amúgy már rég csinálnák.

2022. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg, igaza van a másodiknak.

Üév, az első

2022. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Mivel a MOL-torony környékén valami fidesznyik oligarcha építkezik, nyilván a város egésze szempontjából huszadrangú budai fonódó déli bővítés lesz a következő a Szent Gellért tér és az Infopark térsége között
2022. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Legközelebb a Budai fonódó kialakítása lesz, ami lényegében a Szent Gellért tértől a Budafoki útig fog menni a Műegyetem rakparton+Pázmány sétányon.

Ez a projekt forrásra vár, amúgy már rég csinálnák."

azért az akarat szintjét jól mutatja, hogy forráshiány ide vagy oda, egy szaros buszjáratot nem képesek elvezetni a rakparton. két népes egyetemi campus és egy gombamód növekvő irodanegyed fekszik parlagon bármiféle észak-déli közlekedés nélkül. közröhej.

2022. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4


Azért rengetegen dolgoznak és/vagy tanulnak ott és komplettül hiányzik a sugárirányú közlekedés. Azaz kvázi nem lehet bejutni a város belsejébe.

2022. ápr. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Akarat arra is volt, hogy 86-ost egy tollvonással visszavágják, ahelyett, hogy a Szent Gellért tér - Műegyetem rkp. - Kopaszi gát vonalon vitték volna. Nyilván ritkábban, és akár gyorsjáratként. Ez kb olyan lépés volt, mintha a 32-est vágnák vissza a Mexikói útig, mondván, úgyis ott a 3-as vili...
2022. máj. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!