Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Dunaújvárosban miért mászkál...

Dunaújvárosban miért mászkál rendszeresen 10+ civil a vasútállomás és a Hengerész utca közötti vasúti síneknél, miközben az tilos?

Figyelt kérdés

2022. máj. 13. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezd meg őket
2022. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Elég sok mindent csinálnak az emberek rendszeresen, amit tilos.

Neked ez újdonság?

2022. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Mármint mit csinálnak pontosan? A síneken járnak keresztbe? Lehet azért, mert arra rövidebb. Máshol is láttam, hogy ki van írva, hogy a vágányon átjárni tilos, de mégis úgy "rövidítenek".

Vagy simán csak magánterületen járkálnak? Ahogy néztem GSW-n csak egy pár garázssort, meg egy erdős területet látni az általad említett helynél.

2022. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg lerövidítik az utat. Másfelé, de én is szoktam.
2022. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tegyünk rendet a fejekben. Kezdjük ott hogy Dunaújvárosban papíron sehol nem lehetne keresztül menni síneken, ugyanis van tábla. Viszont ahhoz hogy szabályosak legyünk, átkell mennünk a Dózsa György út utolsó szakaszán ami kimegy a városból. Nem kicsit forgalmas a városi pár vonattal szemben. Nincs rendesen megcsinálva ez az egész, innentől ott mennek ahol tudnak.
2022. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!