Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy nyáron 8 héten keresztül megint csak az északi szakaszon fog járni a hármas metró?

Figyelt kérdés
Június végétől augusztus közepéig, tehát mondhatni a legforgalmasabb időszakban megint metró helyett pótlóbuszokkal kell majd utazni a rekkenő hőségben. Mi a véleményetek erről?

2022. máj. 18. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Semmi.
2022. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Kocsival járok, kényelmesen, nem zavar a helyzet.
2022. máj. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

"tehát mondhatni a legforgalmasabb időszakban "


Mindig van olyan, aki kényszeresen megpróbálja bebizonyítani, hogy a nyár a legfogalmasabb időszak, holott ez egyáltalán nincsen így.

Mindemellett akár a metró akár a 4/6 vili esetében nincsen jó időpont. Ha nyáron csinálják, miért akkor? ha télen, miért akkor? ha ősszel, akkor az iskolások. Ha tavasszal akkor a rossz idő....


Ez van, egyszer fel kell újítani. Pár éve még azon lihegtünk, hogy heti 2x kigyulladt. A felújítás elodázhatatlan volt.

2022. máj. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Az, hogy a BKK hülyének azért nem hülye, nyilvá akkor csinál nyolchetes vágányzárat, amikor ez a legkisebb problémát okozza. Ez az időszak pedig, bárhogy nézzük, a nyári szünet ideje.

Nem beszélve arról, hogy csak a déli szakaszon jár ez bármilyen változással az üzemben, északon nem.

2022. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Egyébként szerintem nyáron kicsivel kevesebben veszik igénybe a tömegközlekedést, mert akkor jó idő van. Ehhez szeretném kapcsolni, hogy sokan mennek nyaralni, vagy kerékpárral, rollerral gördeszkával stb., vagy esetleg autóval (mert télire téligumit kell cserélni és hát nem mindenkinek van az téligumija az autóhoz, vagy csúszós utaktól félnek stb.).

Én így gondolom. De lehet nem nekem van igazam :)

De a 3. válaszolóval is osztozom, hogy ha télen csinálják az is probléma ... :)

Mi emberek néha sok minden jó dologban is problémát látunk, de tisztelet a kivétel.

2022. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért a nyári iskolaszünet, meg a szabadságolások ideje lenne a legforgalmasabb időszak? Pont fordítva szerintem.

Mellesleg a pótlóbuszok többségén azért megy a klíma is, kivéve 1-2 Volvo 7700A-n amin a fűtés fog menni, hogy ne robbanjon le az út közepén. De ha ilyen busz jön, csak simán megvárod a következőt.

2022. máj. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az a legforgalmasabb időszak, mert a legtöbben munkába vagy iskolába járásra használják a tömegközlekedést - nyáron sokan vannak szabadságon, és iskola sincs. Mindezzel együtt szánalmas, hogy ennyire lassan halad a felújítás. Mire befejezik, kezdhetik elölről.
2022. máj. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Milyen legforgalmasabb időszak? Nyaranta akár 20 százalékot is visszaesik a csúcsidei utasszám, miről beszélsz??
2022. máj. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Jól van nyugalom, a turisták miatt gondoltam így. Lehet, hogy összességében véve az egész vonalon nem a nyár a legforgalmasabb időszak, de a déli szakaszon nyáron is sokan utaznak és sok külföldi is, akik a reptérről mennek be a belvárosba és többnyire max a középső szakaszig.

Az, hogy a klíma valamit könnyít a pótlóbuszokon az utazás viszontagságain, azt meg el lehet felejteni. Volt, hogy a sofőr a fűtést kapcsolta be a klíma helyett a 38 fokban, gondolhatjàtok mi volt ott...

Nem beszélve a közbiztonságról, a pótlóbuszokra sokkal több esetben szállnak fel kétes alakok, mint a metróra, egy fia ellenőrrel nem találkoztam tavaly sem. Persze biztos rosszul tudom, hiszen minden nap arra jártam, gyertek, okosítsatok ki megint.

2022. máj. 19. 08:49
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Oszthatod az észt kedves "én minden nap arra jártam", ettől még értelmetlen vergődés a kérdésed.


A nyár a legkevésbé forgalmas, ez egyszerű tény, a metrót meg meg kell csinálni, ez is tény, innentől meg miről beszélünk?


Ha csinálják az a baj, ha nem csinálják akkor az.

2022. máj. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!