Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyit késik a Budapest-Pécs...

Mennyit késik a Budapest-Pécs közötti IC?

Figyelt kérdés
Állítólag a pécsi árvíz miatt késik, azért kérdezem,hogy ha a napokban utaztatok vele,akkor mennyit késett?

2022. jún. 10. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A mai késések kb 35 és 90 perc között mozognak.
2022. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sárbogárdon vagyok, most mondták be,hogy 20 percet késik. De még csak simán késik valami miatt, mi lesz ha még külön késni fog az árvíz miatt? F*szom tele van már!
2022. jún. 10. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Tökikém nehogymár az árvizet is a vasútra fogd! :D

Amúgy én itt lakom a környéken és nagyon komoly volt a tegnap este. Ráadásul a múltkori durva jégeső miatt megtépázott termőföldekről ez az eső még könnyebben hozta le a sarat. Sok pincében, szuterénban 150-200 centis víz/sár állt, vagy még áll, nem győzik szivatyúzni. A közút is beszakadt, 20 km-es kerülővel biszik a gyerekeket suliba. Tegnap éjjel nem is lehetett kocsival menni semerre, mert akkora víz volt az utakon és a közeli horgásztó gátjának átszakadása is fenyegetett.

Annak örülj, hogy a váltókat és a sorompókat csak eláztatta a víz és nem vitte el a pályát! Sásd és Dombóvár között a biztosító berendezés - váltók, jelzők, sorompók (5db) mind zavarban vannak, ezért a vonatok 15 kmh-val közlekedhetnek csak. A vonattalálkozásokat nem lehet automatikusan megoldani, emberi beavatkozás kell. Dolgoznak a srácok, az előbb a vasútállomás felé jártam, ott sürgölődtek. Türelem, tornaterem!

Remélem nem Szob felé mész! Ha igen, akkor vegyél valahol xanaxot, meg vodkát, hogy lenyugodj, mert arra még vonat sem jár, pótlóbuszozás van.

2022. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az árvizet fogtam a vasútra,hanem a késést az árvízre te idióta
2022. jún. 10. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!