Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nyíregyházán még a tavalyi...

Nyíregyházán még a tavalyi árak vannak érvényben, vagy csak nem frssült a honlap? (helyijárat)

Figyelt kérdés
Csinálok egy összesítés a jegyárakról, ahhoz kéne ez az infó!
2010. szept. 19. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem változtak a árak idén. Nyíregyházán és Székesfehérváron kívül mindenhol emeltek.
2010. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.


Kaposváron láttam még tavalyit árlistát, a Jászkun volánnak meg nem elérhető a honlapja. Feltörték? Vagy mi van, nem tudom.

2010. szept. 20. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha hivatalos oldalakon nem, akkor tömegközlekedési fórumokon tudsz érdeklődni. Ezek a fórumok tematika szerint vannak szétosztva, és biztos hogy lesz valaki aki egy adott város árszabásait jól ismeri.

Például:

[link]

2010. szept. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz nagyjából ismerem a fórumokat, de nem szoktam mindegyikbe írni, mert nem bírok annyit követni (elég az a 8-10, amit olvasok), de most kénytelen leszek, mert úgy látszik, nemigazán olvasnak az érintett városokból minket.
2010. szept. 20. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!